1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Vasario 17d.
1

Su nauja kūryba grįžtantis alytiškis H. Globetans-Alpha: „Kurį laiką buvau pristabdęs“

title

„Dėmesio, necenzūrinis turinys“, - perspėja alytiškis atlikėjas Alpha. Jis – Haroldas Globetans.

„Repo bumas“, apie kurį dainavo anksčiau garsėjęs dainos „Alytaus tūsai“ autorius JaBulle (Kęstutis Norkūnas), regis, praėjęs, tačiau bandymų yra, o kiek sėkmingesniais karjeros keliais garsėja išeiviai iš Alytaus ir jo apylinkių, tai Willie Valo (Valius Klimavičius) iš „ZonA“ ir „Willie Valo“, taip pat Dee (Valdas Kazakevičius) su „Dee&Kamy” bei kiti.

Alytaus muzikos scenos naujosios viltys hip-hop formate nėra dažnai girdimos, tačiau kaskart apie save primena Abey ar Antrokas ir MCP, tai daro ir Alpha.

Alytiškiams ir kitiems klausytojams jis pristato naujausią muzikos kūrinį „2018“. Tai – dar vienas mėginimas ištraukti laimingą „bilietą“.

Kol kas didžiausia H. Globetans pasiekimas – per 10 tūkstančių kartų „Youtube“ platformoje peržiūrėta jo daina „Vienui vienas“ su Polazo ir daugiau nei 7 tūkst. peržiūrų turinti pirmoji jo studijinė daina „Būtybė“ su Sandra.

„Su repo muzika susipažinau būdamas 7 metų, gyvendamas užsienyje; tuo metu man patiko, kaip reperiai geba rimuoti žodžius muzikoje, taip pat, išskirtinis žodžių ir muzikos derėjimas, skambesys ir atlikėjo perteikiamos emocijos“, - pradžią prisimena Alpha.

Grįžęs į Lietuvą,būdamas  apie 11-os metų amžiaus, H. Globetans drauge su draugais repuoti, muzikos fone varžytis žodžių kovose mėgindavo nuošalesnėse Alytaus vietose.

„Būdamas 18-os pradėjau koncentruotis į muziką ir tekstų rašymą“, - pasakoja Haroldas, jau dalyvavęs „Kerlingo” festivalyje ir pats surengęs URBA („Underground Rap Battles Alytus"), taip pat organizavo atvirojo mikrofono vakarus.

„Dėl asmeniniame gyvenime susiklosčiusių aplinkybių kurį laiką buvau pristabdęs kūrybą“, - atvirauja H. Globetans, taip pat sukūręs kūrinius „Gyvavimas“, „Ir vėl“, „Užrašų knygutė“. Nors pastarieji mėginimai galbūt dar ne tokie svarūs, kaip kad ir jo paties iškovotas Lietuvos jaunių bokso sporto žaidynių medalis, tačiau alytiškis atlikėjas Alpha rankų nenuleidžia ir savo muzikinį kelią tęsia.

H. Globetans sceniniu Alpha vardu praėjusiais metais paskelbė sugrįžimą žyminčią dainą „Vietos neberandu“, o neseniai pristatė „oldskūlo” (senosios mokyklos) stiliumi parašytą „2018” apie praėjusius metus, valdžią ir žmones, o ateityje norėtų išleisti visą albumą.


Komentarai

1
Komentuoti
Nesinori heitint2019-02-18
Bet jūs savo karjerą nužudot iškart su tokiais pseudonimais kaip Willie Valo ar Alpha.
traffix.lt