0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusPolitika
2019 Vasario 14d.
0

Kovo 3 dieną Alytaus mieste balsuosime ir naujose vietose

titleI Alytaus Nr. 6 (buvęs pavadinimas „Kolegijos“) rinkimų apylinkė iš Studentų g. 17 perkelta į A. Juozapavičiaus 33, Alytaus vaikų globos namusAlytausgidas.lt nuotr.

Pirmajį kovo sekmadienį dalyvausime Savivaldybių tarybų rinkimuose – rinksime Alytaus miesto savivaldybės merą ir tarybos narius. Iki šios dienos liko vos kelios savaitės, tad pats laikas sužinoti, kur teks eiti balsuoti už pasirinktus kandidatus, juolab, kad pakeisti kai kurių rinkimų apylinkių balsavimo patalpų adresai.

Pasak Alytaus miesto rinkimų komisijos pirmininkės Dalios Jezukevičienės, keisti kai kurių rinkimų apylinkių adresus reikėjo todėl, kad balsavimo vieta jose buvo įrengta antrame aukšte, o vadovaujantis Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintu balsavimo patalpos įrengimo tvarkos aprašu, rinkimų metu visos balsavimui skirtos patalpos turi būti pirmajame pastato aukšte tam, kad į jas lengviau būtų patekti neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms ar mamoms su vaikučiais.

Atsižvelgiant į naują tvarką pakeisti 7 rinkimų apylinkių balsavimo patalpų adresai.  Šių rinkimų metu A. Ramanausko-Vanago rinkimų apylinkėje Nr. 2 balsavusieji alytiškiai senuoju adresu Birutės g. 2 (Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija) to padaryti jau nebegalės. Ši rinkimų apylinkė  perkelta į Senamiesčio pradinę mokyklą, Birutės g. 26 .

A. Matučio Nr. 4 rinkimų apylinkėje Daugų g. 7 balsavusieji alytiškiai nuo šiol balsuoti turės Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro patalpose, Daugų g. 5A.

I Alytaus Nr. 6 (buvęs pavadinimas „Kolegijos“) rinkimų apylinkė iš Studentų g. 17 perkelta į A. Juozapavičiaus 33, Alytaus vaikų globos namus.

Dzūkijos Nr. 7 rinkimų apylinkėje balsavusiems alytiškiams nuo šiol  tai daryti reikės ne Dzūkijos pagrindinėje mokykloje (Tvirtovės g. 7), o Dzūkijos pagrindinės mokyklos specialiųjų klasių korpuse Tvirtovės g. 7C.

Statybininkų Nr. 9  rinkimų apylinkėje Vingio g. 15A balsavusieji alytiškiai nuo šiol balsuos Alytaus miesto neįgaliųjų draugijos patalpose  (Vilties g. 34).

Gulbynės Nr. 17 rinkimų apylinkė (buvęs pavadinimas „Panemunės“) iš A. Jonyno g. 10 persikėlė į Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklą, Miklusėnų g. 36. Alytaus dujų ūkio rinkimų apylinkė Nr. 15 yra sujungta su Gulbynės rinkimų apylinke Nr. 17, kadangi patalpos buvo netinkamos ir nebuvo jų kur perkelti.

Likiškėlių Nr. 24 rinkimų apylinkėje (Likiškėlių g. 14) balsavusiems alytiškiams nuo šiol tai daryti teks Likiškėlių progimnazijoje, Likiškėlių g. 12.    

Anot Alytaus miesto rinkimų komisijos pirmininkės D. Jezukevičienės, tikėtina, kad rinkimų dieną alytiškiai balsuoti eis į jau daugelį metų visiems įprastu adresu buvusias rinkimų apylinkes, kurios nuo šiol jau nebeveiks.

Siekiant rinkimų dieną išvengti nesusipratimų, ant anksčiau buvusių rinkimų apylinkių durų bus iškabinti informaciniai skelbimai, kuriuose bus pateikta informacija kur  perkelta rinkimų apylinkė.

Alytaus miesto rinkimų komisijos pirmininkė D. Jezukevičienė, kilus klausimams, prašo alytiškių kreiptis į Alytaus miesto rinkimų apylinkių komisijų pirmininkus ar Alytaus miesto rinkimų komisijos narius.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt