7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Vasario 12d.
4

Naujojo DFK „Dainava“ trenerio debiutą pakrikštijo „riteriai“

title„Trakus“ į priekį išvedė Alytaus futbolo auklėtinis E. Stočkūnas (nuotraukoje). Naujojo DFK „Dainava“ trenerio K. Ronningstad debiutą „riteriai“ pakrikštijo penkiais įvarčiais be atsako

Pasirengimą naujam sezonui pradėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. Iš lietuvių žaidėjų ir peržiūrose dalyvaujančių užsieniečių I lygos čempionatui formuojama komanda pirmose kontrolinėse rungtynėse neprilygo A lygos bronzos medalininkams „Trakams“.

Trakų „riterius“, šiemet žaidusius jau ketvirtą draugišką mačą, į priekį išvedė Alytaus futbolo auklėtinis Ernestas Stočkūnas, po pirmojo kėlinio jo atstovaujama ekipa pirmavo 3:0.

Eksperimentine sudėtimi žaidusi DFK „Dainava“ surasti savų ginklų nesugebėjo – naujojo alytiškių trenerio Kim Ronningstad debiutą „riteriai“ „pakrikštijo" penkiais įvarčiais be atsako.

K. Ronningstad – 28-erių futbolo specialistas iš Norvegijos, pastaraisiais metais dirbęs gimtojoje šalyje, stažavęs įvairiausiuose trenerių kursuose, futbolo programose Anglijoje, Austrijoje bei JAV.

Nors susitikimas su „Trakais“ treneriui nebuvo svajonių debiutas, K. Ronningstad Alytuje turi planų, o jo darbo su komanda grafikas dienomis sudėliotas jau iki pat numatomo I lygos starto kovo pabaigoje.

„Idėjinis treneris, tikras futbolo žmogus“, - tokiais žodžiais naująjį dainaviškių strategą apibūdina jį iš žaidimo Norvegijoje pažįstantis buvęs ilgametis FK „Dainava“, taip pat buvęs DFK „Dainava“, FK „Trakų“ ir kitų Lietuvos bei Lenkijos komandų futbolininkas Darius Cibulskas.     

Strategas iš užsienio DFK „Dainavą“ kol kas treniruoja dar tik savaitę, todėl tikimasi, komanda tiek geriausią sudėtį, tiek formą turės sezono pradžioje. Iki tol dainaviškiai jėgas išmėgins su savo ankstesniojo trenerio Donato Vencevičiaus komanda Suvalkų (Lenkija) „Wigry“ vasarį ir su būsimais I lygos naujokais FA „Šiauliais“ kovą. Po to DFK „Dainava“ planuoja susitikimą su kokiu nors aukštesnio lygio priešininku, odar vėliau - su vidutinio pajėgumo varžovu.

Alytaus DFK „Dainava“ praėjusį sezoną pateko į Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalį, I lygos pirmenybes baigė 15-os iš eilės nepralaimėtų rungtynių serija ir iškovojo sidabrą, o perėjimo į aukščiausią ešeloną dvikovose abu kartus nusileido priešpaskutinei A lygos komandai FK „Palanga“.


Komentarai

4
Komentuoti
Siirgalius2019-02-13
Informacija apie rungtynes nuline, kas tame Alytausgide dirba nesuprantu, tikrai žemo lygio rašeivos
kestutis2019-02-13
kol neparašai kad zaide su traku antra komanda ar galvoji kad neparašes tiesos pakelsi futbolo lygi alytuje
vova2019-02-13
Ziurejau momentais viasai gerai buvo .nieko nenutiko manau tik kelias treniruotes turinti komanda galejo geriau bet prasileido nekokius ivarcius neimuse pendelio.
x2019-02-12
O sudetis?
traffix.lt