19 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 26d.
Alytausgidas.lt rekomenduoja
2019 Vasario 12d.
0

Vieni garsiausių Lietuvos diskžokėjų Vasario 16-ąją Alytuje minės kitaip

title

Išskirtinių vakarėlių organizatorius, didžėjus Audrius Kolesnikovas, daugeliui geriau žinomas kaip Driule XL ir „G-Spot DJ's" komanda, vasario 16-osios vakarą kviečia Valstybės atkūrimo dieną paminėti ne taip, kaip įprasta.

Žinomi pramogų verslo atstovai Ugniagesių gatvėje esančiame kokteilių bare „Elit" ketina groti be sustojimo 16 valandų ir sako manantys, kad jų muzika šią svarbią dieną, jų asmeninis rekordas, o svarbiausia – padėka mūsų valstybės atkūrimo proga.

„Grosim 16 valandų, niekas anksčiau to nėra daręs. Esam įsitikinę, kad kaip tik reiktų šią mums visiems svarbią datą paminėti kitaip. Mano muzika – padėka “, – tvirtina Driule. Paklaustas, kas pasiūlė Vasario 16-ąją paminėti grojant, žinomas vaikinas patikino, kad šis sumanymas gimė jam pačiam.  Kaip paminėsime mūsų visų Valstybei svarbią dieną, kiekvienas gali interpretuoti savaip. Paminėti galima inovatyviai“, – apie Vasario 16-ąją Alytuje kitaip kalba žinomas diskžokėjus. Tiesa, Driule atskleidė, kad šis asmeninis jo rekordas bus gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebooke“.

Kaip sakė žinomas diskžokėjus, „Facebook“ transliacija negali trukti ilgiau nei keturias valandas, todėl kai tik išsijungs pirmasis transliacijos etapas, transliacija tuoj pat ir vėl bus atnaujinta. Vėliau vaizdo įrašai bus patalpinti „Youtube“. „Vakarėlis prasidės 14 valandą, mes grosim iki 6 valandos ryto. „Facebooke“ tai bus transliuojama ir „G-Spot DJ's“, ir Driule XL paskyrose“, – pasakojo jis. Driule XL tikino, kad 16-os valandų grojimas be sustojimo bus antras jo asmeninis rekordas.

Pramogų pasaulio atstovas pasidžiaugė, kad jis – pirmasis lietuvis, įgyvendinęs tokį sumanymą ir prieš porą metų grojęs sausio 13-ąj1 net trylika valandų. „Tikiu, kad tai bus puikus pavyzdys, o tuo pačiu alternatyva, pasiūlymas, kaip galima paminėti Vasario 16-ąją. Svarbu ne paminėjimo forma, o tai, kad neužmirštame mums ir mūsų šaliai vienų svarbiausių istorine prasme įvykių“, – kalbėjo Driule XL. Patogiausias būdas sužinoti daugiau  „ČIA!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt