9 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 18d.
KrepšinisJaunimas
2019 Vasario 11d.
0

Alytaus NKA treneris džiaugiasi auklėtinių emocijomis

titleNKA treneris E. Jančiukas ir jo auklėtiniaiKristino Šiupienytės nuotr.

Nacionalinė krepšinio akademija (NKA) džiaugiasi sėkminga partneryste ne tik su įvairių Lietuvos miestų krepšinio mokyklomis, bet ir profesionaliais klubais. Prieš porą metų užsimezgusi draugystė su Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žaidžiančia Alytaus „Dzūkijos“ komanda įgauna pagreitį.

NKA trenerio Edgaro Jančiuko auklėtiniai pirmą kartą Alytaus arenoje apsilankė būdami dar pirmokėliai. Tuomet jaunieji 2009 m. kartos krepšininkai stebėjo akistatą tarp „Dzūkijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ klubų. Pastarąjį kartą LKL kovas „NKA-Alytus Scandun“ krepšininkai Dzūkijos  sostinėje stebėjo vasario 10 d., kuomet į Alytų atvyko praėjusio sezono Eurolygos prizininkas, daugkartinis Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“. „Dzūkija“ minėtose rungtynėse metė rimtą iššūkį „Žalgiriui“ (75:90).

Po rungtynių kalbintas NKA treneris E. Jančiukas džiaugėsi auklėtinių emocijomis:

- Šį sezoną jau turėjome bendrą treniruotę su olimpiniu ir pasaulio čempionu Valdemaru Chomičiumi, lankėmės „Dzūkijai“ pergalingame mače su Panevėžio „Lietkabeliu“.  Žinau, kiek tai daug reiškia NKA komandai. Stovint šalia profesionalų vaikų akys žiba, o krepšininkai puikiai moka bendrauti ir palaikyti ryšį su vaikais. Tai – didelė paskata mano auklėtiniams toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų.

„NKA-Alytus Scandun“ krepšininkai „Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ rungtynėse taip pat galėjo susipažinti su krepšinio skautų darbo specifika. Susitikimą stebėjo 8 NBA klubų skautai. Vaikai domėjosi, kokios šios profesijos subtilybės. Vaikams įspūdį paliko garsiojo NBA krepšininko brolis Kerem Kanter, rungtynėse su „Žalgiriu“ pelnęs 31 tašką, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 40 naudingumo balų, bei NBA čempionų Oklando „Golden State Warriors“ strategų štabp trenerio sūnus Elijah Brown.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytaus bliuzo klubo sezono atidarymo koncertas D. Francois (Kanada) ir grupe