18 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 17d.
SportasKrepšinis
2019 Vasario 10d.
0

Naujoko iš Turkijos vedama „Dzūkija” pasikandžiojo su „Žalgiriu“ (ATNAUJINTA)

title23 taškus – tiek per pirmąją rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ dalį „Dzūkijai“ pelnė naujokas iš Turkijos K. Kanter, per visą mačą surinkęs 31 tašk.

23 taškus – tiek po pirmosios rungtynių Alytaus arenos dalyje „Dzūkijai“ buvo pelnęs naujokas, iš Prancūzijos aukščiausios lygos į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) persikėlęs aukštaūgis iš Turkijos Kerem Kanter, o į pertrauką šeimininkai su Kauno „Žalgiriu“ išėjo svečiams pirmaujant 9 taškais (43:52).

Nors „dzūkai“ su LKL lyderiu žaidė be pėdos kremzlės traumą patyrusio Mato Jogėlos ir be ranką susilaužusio Gedimino Žalalio.

Antroje „Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ susitikimo dalyje K. Kanter pelnė 8 (iš viso 31) taškus, Alytų mėgino gelbėti legionierius iš JAV Elijah Brown (12 tašk.), tačiau sensacijai to nepakako – kauniečiai, kuriems 20 tašk. pelnė Leo Westerman, nugalėjo rezultatu 90:75 Ir įsirašė 20 pergalę (2 pralaimėjimai) LKL. 

31 taškas, kuriuos pelnė K. Kanter - naujasis LKL individualaus rezultatyvumo rekordas šiame sezone.

„Dzūkija“ patyrė 14 pralaimėjimą (7 pergalės). Tarp 10-ies LKL komandų „Žalgirio“ vyrai žengia pirmi, o „dzūkai“ - septinti.

ATNAUJINTA

Rekordą rungtynėse prieš žalgiriečius pasiėkė ir Artūras Jomantas, jis LKL istoriją įsirašė kaip 6-as krepšininkas, perėmęs 600 kamuolių. „Žalgiriui“ pralaimėtame susitikime Alytaus komandos kapitonas iš varžovų atėmė 2 kamuolius.  


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt