2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusJaunimasŠvietimas
2019 Vasario 10d.
1

Alytuje atidarytas vaikų universitetas

titleNuotraukų galerija

Duris Alytaus mieste atvėrė vaikų universitetas „Alfa“.

Taip pavadintą neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) projektą pradėjo Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU). Ši akademinėje srityje dirbanti bendrovė, pirmąjį vaikų universitetą įkūrusi sostinėje, jo sėkmės istoriją mėgins pakartoti ir Dzūkijos sostinėje.

Vaikų universitetas Alytuje įsikūrė adresu Naujoji g. 3, „Stiklinio“ verslo centro pastate.

Atidarymo iškilmėse sveikinimo žodį tarė KSU rektorius, prof. dr. Arūnas Augustinaitis ir kiti renginio svečiai.

Progos pasirodyti prieš nekasdienę auditoriją nepraleido ir keli pretendentai į Dzūkijos sostinės mero postą.

Susirinkusieji mažieji studentai prieš pirmas paskaitas ne tik klausėsi kalbų, tačiau ir išgirdo muzikinį pasirodymą bei paragavo torto, papuošto universiteto ženklu.

Savo atžalas patikėjusiems vaikų universitetui Alytuje, per mėnesį tai atsieis po 30 eurų, o KSU skyrusiems NVŠ krepšelį kainuos pigiau (18 Eur/mėn.).

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Marija2019-02-12
Puikus projektas,tik labai svarbu kokie kriterijai,kokios priėmimo sąlygos, ar pagal naujus standartus,pagal eiliškumą,mokslo pasiekimus,ar kaip visada pagal tėvų pareigų liniją.Juk mokslas,švietimas,tobulėjimas,savirelizacija,padėtų tiems vaikams kurių galimybės skurdesnės,stokojančios,ar yra tokia sąlyga,kad už mokslą apmoka - valstybės t.y mūsų ar savivaldybės sąskaita.Juk vaikai yra mūsų ateitis- išsilavinimas būtinas,kaip tobulėjimas,motyvacija.
traffix.lt