12 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Technologijos
2019 Vasario 8d.
0

„Instagram“ mados ir tendencijos 2019 metais

title

2019 m. dar didesnė dalis žmonių socialiniuose tinkluose praleis vis daugiau laiko.

Viena populiariausių socialinių platformų, kurioje dalinamės savo gyvenimo akimirkomis, yra „Instagram“. Įdomu, kaip sukurti kitų akis traukiantį profilį?

Svarbiausios šio tinklo tendencijos šiemet, kas padės atkreipti kitų dėmesį.

  • Organiškas ir natūralus turinys

Tikriausiai daugeliui jau pabodo nenatūralios nuotraukos, netikros spalvos ir lygūs it porcelianas veidai.

Šių metų „Instagram“ tendencija rodo, kad vis labiau vertinamas organiškas ir natūralus vartotojų profilio turinys.

Daugiau dėmesio skiriama tikroms gyvenimiškoms istorijoms, asmeninėms patirtims, pozityviam požiūriui į gyvenimą ar nuoširdžiam klaidų ir nesėkmių pripažinimui.

  • Aukšta kokybė ir kūrybiškumas

Aukštos kokybės vaizdai ir originalus „Instagram“ profilio turinys traukia sekėjų ir kitų vartotojų dėmesį. Tam, kad nuotraukos būtų kokybiškos jums nebūtinas profesionalus fotoaparatas ar pats galingiausias telefonas. Dabar technologijų gamintojai siūlo puikiai fotografuojančius net ir biudžetinės arba vidutinės klasės išmaniuosius su keturių objektyvų galine kamera ar pan. 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į profilio estetiką. Nors kurdami asmeninį profilį jūs galite būti laisvi ir kūrybingi, tačiau kitų dėmesio nepritrauksite, jei nuotraukos bus išdėstytos bet kaip. Taip pat prisiminkite, kad šiais metais vis dar populiariausia vieno filtro taisyklė arba vientisa spalvinė nuotraukų tema.  

  • Nuo paspaudimų „Patinka“ iki... 

Kaip jau galima pastebėti, trumpi „Instagram Story“ vaizdeliai pastaruosius kelerius metus pritraukia vis daugiau dėmesio. Komentuoti ir spausti „Patinka“ ant nuotraukos tampa nebe taip populiaru, kaip ypač greitai, paprastai ir linksmai reaguoti į trumpas istorijas. Ši socialinė platforma pristato vis naujus filtrus, lipdukus, kameros efektus, apklausas ir daugybę kitų funkcijų.

2019 m. tikimasi sulaukti dar daugiau naujų apklausų, klausimų – atsakymų, įvertinimo ir panašaus tipo funkcijų, kurios padės lengviau įtraukti sekėjus pasitelkiant istorijas ir linksmas patirtis.  

  • Transliacijos tiesiogiai

„Youtube“ vaizdo įrašų kanalai užkariavo pasaulį ir vis dar karaliauja populiarumo viršūnėje, tačiau pranašaujama, kad „Instagram“ tiesioginės transliacijos 2019 m. jiems taps rimtu iššūkiu.

Natūralumas ir asmeninė patirtis lengvai pasiekia sekėjų širdis, todėl vis daugiau nuomonės socialinių tinklų vartotojų ryžtasi pasidalinti jausmais bei gyvenimo akimirkomis tiesiogiai savo profilyje. Tikros emocijos ir neredaguota vaizdinė medžiaga paprastai patraukia sekėjų dėmesį, jie drąsiai užduoda klausimus, o kartais net ir patys prisijungia į tiesiogiai transliuojamus pokalbius.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt