27 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
AlytusVerslas
2019 Vasario 8d.
3

Putinuose užsidarė dar vienas knygynas

titleNuotraukų galerijaKadangi knygynas Putinuose jau nebeveiks, savo buvusių, esamų ir naujų klientų „Remedija“ laukia kituose bendrovei priklausančiuose knygynuose AlytujeAlytausgidas.lt nuotr.

Putinuose (Naujoji g. 76) esantis knygynas, praėjusiais metais pardavinėjęs patalpas ir kurį laiką užsidaręs inventorizacijai skelbia apie užsidarymą.

Bendrovei „Remedija“ priklausęs knygynas ištuštėjo dar 2018 m., o ant durų buvo rašoma, kad inventorizacija vyks iki gruodžio 31 d. Vėliau inventorizacija buvo pratęsta, tačiau, kaip mūsų portalui patvirtino „Remedijos“ atstovai, knygynas Putinuose veiklos daugiau nevykdys, kadangi veikla buvo nuostolinga, tad patalpos parduodamos.

Kadangi knygynas Putinuose jau nebeveiks, savo buvusių, esamų ir naujų klientų „Remedija“ laukia kituose bendrovei priklausančiuose knygynuose  Alytuje, centrinėje „Iki“ (Naujoji g. 2C) ir Jotvingių g. 3.

„Remedija“ – alytiškių bendrovė, kuriai vadovauja Laimutė Ciūnienė, su ja knygynuose pastaruoju metu dirba 12 darbuotojų, jie visi vidutiniškai uždirba apie 900 eurų per mėnesį.

Tai – jau antras knygynas Putinuose, uždaromas tame pačiame pastatų bloke. Senajam „Putinų knygynui“, veikusiam Naujoji g. 74, bankrotas paskelbtas dar 2006 m., ši įmonė, vadovaujama Kęstučio Kvietkausko, bankrutavo iki 2016 m. ir buvo likviduota 2016 m.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
Gėda2019-02-09
Alytus žiauriai nuvarytas. Netikiu kad kas padėtį pataisys.
Marytė2019-02-08
Įdomu, kiek laiko dar temps "Jotvingis"?
:(2019-02-08
Gaila.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė