17 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 18d.
SportasKrepšinis
2019 Vasario 6d.
0

Alytiškės atsirevanšavo Kauno žalgirietėms

titleD. Lukštos nuotr.

Be pralaimėjimų šiemet žaidžiančios, 6 pergalę iš eilės iškovojusios Alytaus RKL-gut.lt krepšininkės įveikė vienas iš Lietuvos moterų krepšinio „Multigyn“ lygos diviziono lyderių.

Po permainingos dvikovos, persvarą paskutinėmis sekundėmis įgijusios alytiškės, išvykoje 75:73 nugalėjo Kauno „Žalgirio“ krepšininkes.

Taškais prie RKL-gut.lt pergalių prisidėjo 7 krepšininkės, o daugiausia – po 14 – Karolina Kazočiūnaitė ir Justina Razukevičiūtė, taip pat Saulė Mikelionytė ir Akvilė Okunevičienė (po 13) ir Kristina Masionytė (11).

Tai buvo alytiškių revanšas prieš Kauno atstoves, pirmojo rato susitikime Alytuje viešnios buvo stipresnės rezultatu 74:78.

Kovoje dėl dar aukštesnių vietų B divizione su kaunietėmis Dzūkijos sostinės atstovės turi po tiek pat (13) pergalių, tiesa, žalgirietės sužaidę vienu susitikimu mažiau.

Svarbi pergalė prieš „Žalgirį“ alytiškėms leido pakilti į 3 vietą, tiesa, viena pergale mažiau iškovojusi Vilniaus „Tiketa“ yra rezerve turi dar dvejas rungtynes. Savo pergalių kraitį didinti mėgins ir RKL-gut.lt komanda, ji vasario 16 d. Alytuje priims 5-oje vietoje žengiančią Vilniaus „Svają“.

Su 15 pergalių ir vos 1 nesėkme Lietuvos moterų krepšinio „Multigyn“ lygos B divizione pirmauja Kauno LSU „Aistės 2“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt