2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaAlytusDruskininkaiLazdijaiVarėna
2019 Vasario 6d.
0

Teritorijomis apsikeitė Druskininkų ir Lazdijų policijos viršininkai

title

Druskininkų policijos komisariato viršininku tapo Gintaras Krasnickas. Jį Lazdijų rajono PK vadovo kėdėje pakeis pastaruosius 5-erius metus Druskininkų PK viršininkavęs Vidmantas Kondrackis.

Varėnos PK dar vienai 5 m. kadencijai liko vadovauti Jonas Baliukonis.

Taip pat Alytaus apskrities vyriausiam policijos komisariatui (VPK) priklausančiame Birštono komisariate toliau šeimininkaus Rolandas Stiklius, Prienuose – Dainius Janavičius, o pačiam VPK vadovovavimą tęs kiek anksčiau iš Druskininkų į Alytų dirbti atvykęs viršininkas Alvydas Jurgelevičius su savo pavaduotojais Raimundu Jaciunsku ir Virginijumi Jaruševičiumi.

Viršininkų kėdėmis ir komisariatų teritorijomis apsikeitę G. Krasnickas Druskininkuose ir V. Kondrackis Lazdijuose dirba pirmas 10 dienų.

Pasak naujojo Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK viršininko G. Krasnicko, pirmiausia tenka susipažinti su kolektyvu, bendruomene, kurorto specifika ir problemomis. Pareigūno teigimu, kurorto policija pasirengusi toliau profesionaliai tarnauti visuomenei, kad vietos gyventojai ir svečiai jaustųsi saugūs, o pareigūnai būtų mandagūs, besišypsantys ir visuomet pasiruošę padėti.

„Tikiu, kad Druskininkų policijos pareigūnai visada teisingai padės skyrybos ženklą sakinyje - bausti negalima pasigailėti“, - sakė G. Krasnickas, jo manymu, Lazdijuose palikęs darnų kolektyvą, pareigūnus, žinančius pagrindines rajono problemas, jų sprendimo būdus, taip pat suprantančius savo pagrindinius uždavinius bei siekius.

Anot naujojo Lazdijų r. PK viršininko V. Kondrackio, svarbiausi darbai, daryti Druskininkuose, buvo atlikti, o 5 metai kurorto komisariato viršininko pareigose prabėgo labai greitai.

Pareigūno manymu, jam dirbant kurorto komisariate buvo pokyčių metas, pradėtas taikyti naujas veiklos modelis, pasikeitė struktūra, keitėsi ir darbo organizavimas, panašu, kad pavyko, mat Druskininų savivaldybė iki šiol buvo ir yra viena saugiausių ne tik Alytaus apskrityje, tačiau ir šalyje. V. Kondrackį taip pat džiugina ir pasiekti geri rezultatai tiriant nusikalstamas veikas ir vykdant prevencinį darbą, įsteigtos „Saugios kaimynystės“ grupės, įdiegtos vaizdo stebėjimo sistemos, kurios leido gyventojams jaustis dar saugiau.

Lazdijuose kojas apšylantis V. Kondrackis susipažįsta su jam nauju komisariatu, darbuotojais, planuoja susitikti ir su vietos savivaldybės, valstybinių įstaigų vadovais, išklausyti jų problemas, lūkesčius.

„Kartu su kolektyvu ieškosim naujų sprendimų, kaip policijos komisariato veiklą padaryti dar efektyvesnę, kad krašto bendruomenė būtų dar saugesnė“, - taip artimiausio savo penkmečio darbus pradeda naujasis Lazdijų policijos vadovas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt