4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusSportasFutbolas
2019 Vasario 5d.
0

Alytiškiams treneriams patikėtos Lietuvos jaunimo ir regionų rinktinės

titleLietuvos jaunimo U-21 rinktinės naujuoju treneriu paskirtas D. VencevičiusZenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

Išrinkti ir pristatyti treneriai, vadovausiantys nacionalinėms ir regionų Lietuvos futbolo rinktinėms.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) jaunimo U-21 rinktinės naujuoju treneriu paskyrė Donatą Vencevičių. Pas trenerius Petrą Simanavičių ir Antaną Makštutį Alytuje pirmus žingsnius futbole žengęs specialistas daugiausia žaidė ar trenerio darbą dirbo užsienyje, o praėjusiame sezone grįžęs į gimatąjį Alytų ir, tapęs reprezentacinės jo ekipos DFK „Dainava“ vyriausiuoju treneriu, su vietos jaunimu bei patyrusiais žaidėjais iš Lietuvos ir užsienio iškovojo LFF I lygos sidabrą bei nukeliavo iki šalies futbolo taurės turnyro pusfinalio.

Savo pasirinkimą paskelbė ir Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA). Jos rengiamose Regionų pirmenybėse šiame sezone Kauno (Dzūkijos, Suvalkijos ir Kauno) regiono rinktinę treniruos Povilas Baliukonis, o jam talkins Nerijus Bartkevičius. Abu specialistai – pagrindiniai Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ treneriai, šios akademijos komandas iki Lietuvos jaunių elitinės lygos medalių pastaraisiais metais atvedę 3 sezonus iš eilės.

Remigijaus Klimavičiaus auklėtinių P. Baliukonio ir N. Bartkevičiaus trenerių duetas jau yra išmėgintas ne vien jaunių futbole, prieš keletą sezonų  praktikos turėjęs ir treniruojant tuometę Alytaus atstovę LFF I lygoje FM „Auskos“ komandą.

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės stratego postas patikėtas finale Alytuje LFF taurę su Vilniaus „Žalgiriu“ laimėjusiam buvusiam šios komandos treneriui Valdui Urbonui. U-19 rinktinei vadovaus FK „Palangą“ treniravęs ir perėjimo kovose su DFK „Dainava“ vietą A lygoje kurorto komandai išsaugojęs Valdas Trakys. Naujasis U-17 rinktinės treneris – Audrius Statkevičius iš Kauno „Tauro“ sporto mokyklos, U-15 talentus rinks Darius Žindulis iš Panevėžio futbolo akademijos. Visiems naujiesiems LFF rinktinių treneriams buvo pasiūlytos 2 metų sutartys.

Lietuvos regionų (U-16) rinktinių treneriais be FA „Dainava“ strategų P. Baliukonio ir N. Bartkevičiaus tapo Vilius Lapeikis ir Tadas Šalkauskas (Aukštaitijos regionas), Artur Chatkevič ir Gintas Sidorovas (Vilniaus regionas) bei Tomas Domarkas ir Marius Komovas (Žemaitijos regionas).


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt