16 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 21d.
112Eismas
2019 Vasario 5d.
2

Pėsčiąją automobilis partrenkė perėjoje

titleKamštis buvo susidaręs Dainavos mikrorajone. Tai atsitiko dėl eismo įvykio, kuris nutiko Tvirtovės g., kai vyras (g. 1998 m.) vairuodamas įmonės automobilį „Renault Master“, ties pėsčiųjų perėja nepasirinko saugaus greičio, neįvertino oro sąlygų ir pačioje perėjoje partrenkė pėsčiąją Artūro P. nuptr.

Savaitės pradžia Alytuje ir apylinkėse pasižymėjo eismo įvykių gausa. Ne vienas automobilis lėkė nuo kelio, deja, neišvengta ne tik technikos, tačiau ir žmonių sužalojimų.

Vasario 4-osios rytą transporto kamštis buvo susidaręs Dainavos mikrorajone. Tai atsitiko dėl eismo įvykio, kuris nutiko Tvirtovės g., kai vyras (g. 1998 m.) vairuodamas įmonės automobilį „Renault Master“, ties pėsčiųjų perėja nepasirinko saugaus greičio, neįvertino oro sąlygų ir pačioje perėjoje partrenkė pėsčiąją (g. 1953 m.). Nukentėjusiajai buvo nustatytas dešinės blauzdos kaulų lūžis, kairės rankos alkūnės sumušimas.


Komentarai

2
to pėsčioji2019-02-07
O gal laikas išmokti teisingai pereiti gatvę pėsčiųjų perėja??????
Priėjus prie važiuojamosios kelio dalies:
1. Pasižiūrime į kairę;
2. Pasižiūrime į dešine;
3. Įsitikiname, kad nepalysime po automobiliu jau kertančiu pėsčiųjų perėja ir tada einame.
O ne, telefonas prie ausies arba akys į telefono ekraną įsmeigtos, kapišonas ant kvailos galvos - aš pėstysis, aš nemirtingas idiotas....
pėsčioji2019-02-06
Perėjose traiško žmonis kaip muses.Daug saugiau pereiti gatvę ne perėjoje.Žinau tai iš savo patirties, bet už savo gyvybės saugojimą gali tekti kada baudą sumokėti.Tokia tad realybė.
traffix.lt