16 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
Sportas112
2019 Vasario 4d.
0

Sporto varžybų rezultatu manipuliavusiam gali grėsti laisvės atėmimas iki 4 metų

titlePo kilusio lažybų skandalo V. Kariniauskas išvyko iš „Lietkabelio“ ir prisijungė prie anksčiau jau atstovautos „Kymis BC“

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto bandymo paveikti sąžiningą profesionalių sporto varžybų eigą arba varžybų rezultatą. Apie tai informuoja Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros pirmojo skyriaus prokurorai.

Tyrimas atliekamas dėl sausio 24 d. gautos informacija apie įtartinus statymus ir galimą manipuliavimą sporto varžybomis.

Įtariama, kad sausio 23 d. Dižone (Prancūzija) vykusiose krepšinio, vadinamosios „Čempionų" lygos, varžybose vienas iš žaidėjų, tuomet - dar Panevėžio „Lietkabeliui“ priklausęs Vaidas Kariniauskas, galėjo tyčia pelnyti mažai taškų, o su juo galimai susiję asmenys, atlikę statymus lažybų punktuose, iš to galimai pasipelnė.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182-1 str. 1 d. Tam, kuris manipuliavimo sporto varžybomis, gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

V. Kariniauskas (g. 1993 m.) - iš Alytaus kilęs krepšininkas, buvęs Kauno žalgirietis, buvęs Lietuvos rinktinės narys Rio (Brazilija) olimpinėse žaidynėse.

Po kilusio skandalo krepšininkas išvyko iš „Lietkabelio“ ir prisijungė prie anksčiau jau atstovautos „Kymis BC“, kuri tarp 14-os Graikijos aukščiausios lygos ekipų šiuo metu yra 12-oje vietoje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės