14 c Alytus
Antradienis, Rugsėjo 22d.
AlytusEismasTransportas
2019 Vasario 4d.
5

Pėsčiųjų ir vairuotojų matomumą ribojęs autofurgonas nuo perėjos bus patrauktas

titlePolicija informavo, kad sunkvežimio savininkas apie pažeidimą jau informuotas, jis pažadėjo autofurgoną nuo vietos prie perėjos patrauktiAlytausgidas.lt nuotr.

„Ties pėsčiųjų perėja bažnyčios link (Jurgiškių g.) jau 3-ias mėnuo stovi autofurgonas, blokuoja matomumą tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems“, - pastebėjo skaitytojas. Jo manymu, tai – rizikinga, tačiau sausio mėnesio pabaigoje į vietą atvykęs policijos ekipažas tik „kažką pamatavo“, o veiksmų nesiėmė.

Vasario 4 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė mūsų portalą informavo, kad nustačius vairuotoją, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas už tai, kad transporto priemonė buvo palikta užbrūkšniuotoje zonoje, kurioje stovėti draudžiama, paskirta bauda.

Policija patikslino, kad sunkvežimio savininkas apie pažeidimą jau informuotas, jis pažadėjo autofurgoną nuo vietos prie perėjos patraukti.

ATNAUJINTA

Kaip ir pažadėta, autofurgonas nuo perėjos buvo patrauktas.

Jeigu matote ne vietoje pastatytus, paliktus automobilius - informuokite.


Komentarai

5
Komentuoti
alytiškis2019-02-05
Šis automobilis buvo paliktas dar prieš ziema kaip nebuvo sniego.Maladec policininkai kad nubaude,nes kitaip ir butu nesusiprates ir automobilis dar ilgai butu trukdes piestiesiems.
Rolkei2019-02-05
Taigi pastatė prieš tris mėn. tai dar viskas matėsi.
Alvydas2019-02-04
Stebuklas įvyko-jau nėra.O kad užbrūkšniuotos vietos nesimato,tai nesąmonė-juk ir kitoje gatvės pusėje yra autobusų stotelė,tai taip pat pažymėta.
antanas2019-02-04
kas per nesąmonė reikia už kiekvieną dieną skirti po baudą didėjančia tvarka
Rolkis2019-02-04
Tai palaukite,kaip po sniego ir ledo sluoksniu pamatyti užbrūšniuotą juostą,jokių ženklų nurodancią užbrūkšniuotą zoną nėra
traffix.lt