-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
Savivaldos rinkimai 2019
2019 Vasario 3d.
1

Kandidatų į merus plakatai „pagražinti“ Butrimonyse, Naujojoje Kirsnoje ir I Alytuje (ATNAUJINAMA)

title

Iki savivaldybių tarybų ir merų tiesioginių rinkimų liko mėnuo.

Kandidatų kova įgauna pagreitį, griežtėja bendravimo tarp konkurentų tonas.

Dažnėja ir pretendentų atvaizdų „gražinimo“ įvykiai, o juos fiksuoja policija

Butrimonyse (Alytaus r.), Vytauto gatvėje, vasario 2 d . pastebėta aerozoliniais dažais išpaišytas kandidato į Alytaus rajono merus reklaminis plakatas, kabėjęs ant namo sienos.

Lazdijų rajono Šeštokų seniūnijos Naujosios Kirsnos kaime, Savanorių gatvėje, vasario 1 d. pastebėta, kad apgadintas kandidato į Lazdijų rajono merus reklaminis plakatas.

I Alytuje, Antano Juozapavičiaus g., automobilių aikštelėje, užpurškiant dažais buvo apgadinta kandidato į merus A. V. politinė reklama, priklijuota ant automobilio „Mercedes Benz“.

Įvykių aplinkybės tiriamos.

ATNAUJINAMA

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Krokialaukio sen., Santaikos k., Santaikos g., po nakties apipaišytas reklaminis stendas.

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Simno sen., Simne, Vytauto g., kieme stovintis reklaminis stendas (priklausantis Tėvynės sąjungai) yra apgadintas (išpaišytas).

 


Komentarai

1
Žiauru2019-02-20
manau,kad žmonės parodis nesuprantančiam P.Auštrevičiui kur jo vieta,už tai kad pardavė Lietuvą ,kaip buvęs vyriausiasis derybininkas su ES,Ignalinos atominė būtų veikusi po šiai dienai.

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Paramos koncertas
  • Užgavėnės Tarzanijoje 2019
  • Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės lygos čempionatas ir 2019 m. Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti