16 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
2019 Vasario 3d.
1

Kandidatų plakatai „pagražinti“ daugelyje Dzūkijos vietų (ATNAUJINAMA)

title

Iki savivaldybių tarybų ir merų tiesioginių rinkimų liko mėnuo.

Kandidatų kova įgauna pagreitį, griežtėja bendravimo tarp konkurentų tonas.

Dažnėja ir pretendentų atvaizdų „gražinimo“ įvykiai, o juos fiksuoja policija

Butrimonyse (Alytaus r.), Vytauto gatvėje, vasario 2 d . pastebėta aerozoliniais dažais išpaišytas kandidato į Alytaus rajono merus reklaminis plakatas, kabėjęs ant namo sienos.

Lazdijų rajono Šeštokų seniūnijos Naujosios Kirsnos kaime, Savanorių gatvėje, vasario 1 d. pastebėta, kad apgadintas kandidato į Lazdijų rajono merus reklaminis plakatas.

I Alytuje, Antano Juozapavičiaus g., automobilių aikštelėje, užpurškiant dažais buvo apgadinta kandidato į merus A. V. politinė reklama, priklijuota ant automobilio „Mercedes Benz“.

Įvykių aplinkybės tiriamos.

ATNAUJINAMA

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Krokialaukio sen., Santaikos k., Santaikos g., po nakties apipaišytas reklaminis stendas.

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Simno sen., Simne, Vytauto g., kieme stovintis reklaminis stendas (priklausantis Tėvynės sąjungai) yra apgadintas (išpaišytas).

Vasario 25 d. Alytuje, Vilniaus g., po savaitgalio pastebėtas apgadintas reklaminis stendas (stendo dešinysis apatinis kampas nuplėštas) judėjimo „Už Alytų“ reklaminė agitacija su rinkimų į Savivaldybių tarybas kandidato R. Š. nuotrauka. Įvykis tiriamas.
 

 


Komentarai

1
Žiauru2019-02-20
manau,kad žmonės parodis nesuprantančiam P.Auštrevičiui kur jo vieta,už tai kad pardavė Lietuvą ,kaip buvęs vyriausiasis derybininkas su ES,Ignalinos atominė būtų veikusi po šiai dienai.
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės