15 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
Sportas
2019 Vasario 1d.
0

Alytiškė bėgikė Lietuvos garbę vėl gins Portugalijoje (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaIš Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybų D. Petraškaitė grįžo pasiekusi asmeninį rekordą ir iškovojusi medalį bei vyksta Lietuvai atstovauti kroso varžybose Portugalijoje

Į Alytaus sporto ir rekreacijos centro geriausių sportininkų 10-uką išrinkta 17-metė bėgikė Dominyka Petraškaitė toliau įrodinėja savo pajėgumą.

Iš Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ir klubų žiemos taurės varžybų Vytauto Šmidto auklėtinė grįžo pasiekusi asmeninį rekordą (2 min. 15.78 sek) ir iškovojusi suaugusiųjų 800 m bėgimo rungties bronzos medalį.

Artimiausią savaitgalį D. Petraškaitė iš žiemos bėgimų uždaruose Lietuvos maniežuose persikels į atvirus bėgimo takelius ir Albufeiroje (Portugalija) dalyvaus Europos klubų kroso taurės varžybose.

Portugalija alytiškei bėgikei yra pažįstama. Praėjusiais metais iškovojo 2 bronzos medalius (4 x 400 m ir 1500 m distancijose tarp U-20B ir U-20 grupių), kai su stipriausia šalies moterų ekipa „Nikė” Lietuvai atstovavo Leirijos mieste vykusiame Europos klubų taurės jaunių turnyre.

ATNAUJINTA

D. Petraškaitė su „Nikės” komanda užėmė 4-ąją vietą tarp 12-os U-20 ekipų.

Lietuvaitės nusileido čempionei Turkijai, vicečempionei Prancūzijai, o bronzą laimėjusiai Danijai - vienu tašku ir vos netapo turnyro sensacija.

Mūsų šalies atstovės Albufeiroje buvo greitesnės už ispanes, šeimininkes portugales, itales, suomes, aires, vokietes, belges ir šveicares.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės