15 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
DzūkijaVerslas
2019 Sausio 31d.
0

„Lankavos“ gerumo akcijos parama skirta šeimoms ir seneliams Alytaus rajone

titleNuotraukų galerija

12-ąjį kartą organizuota paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ baigėsi, o organizatorė bendrovė „Lankava“, susumavusi rezultatus, džiaugiasi galėdama prisidėti prie sunkiai besiverčiančių šeimų ir senelių gyvenimo, buities pagerinimo.

Šįkart paramos sulaukė Maltos ordino pagalbos tarnybos Simno ir Pivašiūnų grupių globojamų šeimų ir asmenų namai.

Buvo surinkta 5 tūkst. eurų, kurie bus pervesti į Maltos ordino banko sąskaitą ir maltietė Laima Žemaitienė aprūpins šeimas būtiniausiais reikmenimis.

Prie gerumo akcijos įvairiomis dovanomis prisidėjo rėmėjai.

UAB „Ejot Baltis“ padovanojo viryklę, „Hanbud Henryk Pruszynski“ – du šaldytuvus, UAB „PRO Colore“ prisidėjo ne tik prie renkamos sumos, bet ir padovanos vandens pagrindo dažus, skirtus medžiui, o „Lankavos“ darbuotojas, santechnikos skyriaus vadovas Aurimas, asmeniškai padovanojo klozetą.

„Žvelgėme į kiekvieną situaciją, kiekvieną sunkiau gyvenančio žmogaus istoriją ir bandėme surasti konkrečius sprendimus“, – pasakojo UAB „Lankava“ komercijos direktorė Jurgita Dimšienė.

„Motina Teresė yra pasakiusi, kad meilė – tai davimas. Dabar su jumis kalbu šalia garaže gyvenančio žmogaus, ši akcija palies ir jo gyvenimo kokybę“, – sakė L. Žemaitienė, iš anksto nesitikėjusi, kad ši akcija turės tokį didelį pasisekimą.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie žmonių gyvenimo kokybės gerinimo“, – sakė UAB „Lankava“ direktorius Mantas Karalius, kuris su kolektyvu dėkoja savo klientams ir rėmėjams, kurie savo indėliu prisidėjo prie Maltos ordino pagalbos tarnybos Simno ir Pivašiūnų grupių globojamų šeimų ir asmenų namų gerumo.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt