2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraSveikata
2019 Sausio 31d.
5

Eketės iššūkyje Alytuje aktyviausios – moterys

titleDzūkijos sostinės iššūkio dalyviai masiškumu nenusileidžia kitiems šalies miestams, o išsiskiria tuo, kad čia aktyviausios – moterys

30 dienų ledinės eketės iššūkis įsibėgėjo – Lietuvos miestuose ir miesteliuose sveikos gyvensenos entuziastai į ledinį vandenį nėrė jau 12 kartą.

Tuo metu, kai iš visos Lietuvos miestų ir regionų plaukia žinios apie skelbiamą gripo epidemiją ir skaudžius jos padarinius, žmonės, kas rytą besimaudantys eketėse, džiaugiasi puikia savijauta ir energija.

Dzūkijos sostinės iššūkio dalyviai masiškumu nenusileidžia kitiems šalies miestams, o išsiskiria tuo, kad čia aktyviausios – moterys.

„Visada turėjau didžiulę šalto vandens baimę, šio iššūkio dėka aš susidraugavau su šalčiu ir dabar esu kupina energijos ir puikių emocijų.“- tikino alytiškė Rasa.  

„Aš labai džiaugiuosi, kad yra tokių užkrečiančių žmonių, nes viena, be kompanijos, neišdrįsčiau panerti į eketę, o ir diena prasideda visai kitaip, visas organizmas prisipildo gyvybinės energijos,“- įspūdžiais dalijasi Aušra, po daugelio metų sugrįžusi į gimtąjį miestą.

„Po maudynių grįžtu namo, kaip ant sparnų, o tuo tarpu mano namiškiai dar tik bando prabusti ir išsijudinti. Jaučiuosi žvali kupina energijos,“- geras emocijas išsakė Laura, prie Alytaus sveikuolių prisijungusi pačią pirmąją iššūkio dieną ir nepraleidusi nei vieno ryto be maudynių mažajame Dailidės ežerėlyje.

30 dienų ledinės eketės iššūkio sumanytojas – Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė tikino, kad visos šios maudynės atneša labai daug gerų emocijų ir motyvacijos.

Norintys prisijungti prie ledinės eketės entuziastų, alytiškiai prie mažojo Dailidės ežerėlio laukiami kasdien, darbo dienomis nuo 6 val. 30 min., o šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11 val.


Komentarai

5
Komentuoti
Stebėtoja2019-02-01
Aš tik stebiu nes vaikštinėju su augintiniu labai draugiška kompanija, miela žiūrėti. Būčiau jaunesne prisijungčiau.
to maryte2019-01-31
tas tavo minimas baubas labai puikus žmogus nereikia nieko žeminti ,ateik ir tu patiks
maryte2019-01-31
aš ateičiau, bet kad te yra toks alchašas Vadopalas
Tomas2019-01-31
Šaunuoliai , marčiulaitienei ryžto sveikuoliu klubo vadovei pagarba !
Jonas2019-01-31
Moterys nebijo ekečių iššūkio, nes nebijo kiaušinių nušalti ;)
traffix.lt