7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonas
2019 Sausio 31d.
0

16-ai gyventojų – įkurtuvės naujame būste Venciūnuose

title Iš viso naujuose namuose apsigyvens 16-a Alytaus rajono gyventojų

Alytaus rajono savivaldybė Alovės seniūnijoje Venciūnuose naujai įrengusi socialinį būstą, išsprendė 6 šeimų problemą dėl gyvenamosios vietos.

Šeimoms įteikti butų raktai. Iš viso naujuose namuose apsigyvens 16-a Alytaus rajono gyventojų, iš jų – 7 mažamečiai vaikai.

Venciūnuose buvusios mokyklos pastate ne tik įrengtas naujas socialinis būstas, bet ir atnaujintos vaikų darželio ir bendruomenės patalpos.  

Šeimoms įteikiant raktus dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, administracijos direktorius Gediminas Krasauskas, Alovės seniūnijos seniūnė Irma Stenionienė, socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Jurgita Devyžienė.

Meras A. Vrubliauskas pasidžiaugė, kad naujieji gyventojai nori turėti ir savo šiltnamį ar žemės lopinėlį, kuriame galėtų užsiauginti daržovių.
„Čia yra šiek tiek valstybinės žemės, tad padėsime jums jūsų norus įgyvendinti. Visai šalia yra darželis, biblioteka, kultūros namai – viskas, ko gali reikėti. Aš linkiu, kad jums čia patiktų, kad jūsų vaikai čia augtų laimingi ir sveiki. Tapkite tikrais šios bendruomenės nariais“, – sakė naujakuriams rajono meras.

Rekonstruotame moderniame dviejų aukštų pastate įrengta 6 vieno, dviejų ir trijų kambarių butai. Jie suteikti rajono gyventojams, socialinio būsto laukusiems savivaldybės sudarytose eilėse. Venciūnų kaimo Alyvų gatvėje įsikurs trys jaunos, dvi daugiavaikės šeimos ir vienas neįgalus asmuo.

„Geresnės metų pradžios negalėtų ir būti!“, – taip sakė naujų namų raktus gavę rajono gyventojai.  Šiuo metu Alytaus rajono savivaldybės būsto fonde yra 95 socialiniai būstai. Socialinio būsto eilėje laukia 57 šeimos.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt