3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2019 Sausio 30d.
59

Ant „karštųjų“ kėdžių I Alytuje sėdo kandidatai į miesto mero postą (VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaFausto Augustino © Alytausgidas.lt nuotraukos

Alyčio seniūnaitis Antanas Vaclovas Goštautas į I Alytų sukvietė neeilinei diskusijai. Į ją atvyko 9 iš 10 kandidatų į Alytaus miesto mero postą.

Pirmieji ant „karštųjų“ kėdžių sėdo 4 pretendentai – konservatorius Šarūnas Klėgeris, Vilija Ramanauskienė iš „Alytaus piliečių“, liberalė Nijolė Makštutienė ir darbietis Kęstutis Ąžuolas. Vėliau prisijungė socialdemokratas Nerijus Cesiulis, Česlovas Daugėla iš savo vardo sąrašo „Žinau ir galiu“, Gediminas Daukšys iš „Už Alytų“, centristė Laura Radzevičiūtė ir socialdarbietis Alvydas Sakavičius.

ATNAUJINTA

Susitikimas prasidėjo nuo kandidatų prisistatymo ir jų Alytaus vizijų.

Diskusijoje netrūko aistrų, ypatingos kilo susirinkusiems pateikiant nebūtinai politiškai korektiškus klausimus.

Kandidatai mažiau „garo“ laidė kalbėdami apie neįgaliųjų problemas Alytuje, tačiau išmonės ir pasiūlymų nestokojo.

Pretendentų bendravimo tonu neliko patenkinti ir kai kurie senjorai, priminęs, kad „jausnystė - liga, kuri greit praeina".

Vakaro metu pretendentams į vieną atsakingiausių miesto kėdžių spėta pateikti 20 klausimų.

Renginyje nedalyvavo vienintelis kandidatas į Dzūkijos sostinės mero postą - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nepartinis atstovas Saulius Bitinas.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino disputo I Alytuje organizatoriai, S. Bitinas buvo vienintelis negalėjęs dalyvauti, o to priežastimi tapo jo iš anksto suplanuotas susitikimas su verslininkais iš užsienio.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

59
Komentuoti
Jurgis2019-02-23
Eisu balsuot tik uz Gedimina Dauksi vienintelis kuris supranta moka ir padarys
Vaida2019-02-10
Tik už Daugėlą. Man nesvarbu ar lūžęs ar smigęs, manęs tai nejaudina ir kitų tas neturėtų jaudinti. Visi nešventieji. Svarbu, kad atgaivintų miestą, kad turėtų alytiškiai darbo, kad nereiktų važiuoti į užsienį.
MIKIS2019-02-10
Tai jau tikrai Ąžuolas ir Makštutienė prisitaikėliai, žiūri tik savo kailio, o jeigu būtų Ąžuolas tai neaišku kas vadovautų miestui, pilnas arogancijos nulinis variantas.
Ignas2019-02-07
Tik už Daukšį.
Riita2019-02-05
Ceslovai mes uz jus ,tai vienintelis meras ,kuriam rupejo Alytus ,o tas matesi akivaizdziai ,kiti to nepadaris ,o kad visu pirstai linksta y save ir durnam aisku .manau cia buvo pamoka .Sėkmės jums .
Istorijai2019-02-05
Bitinas - tai žlugimas miestui. Jau ketvirtį milijono iščiulpė iš miesto biudžeto, o ką sukūrė ? Nulį. Samdomas visą gyvenimą, svetimais pinigais disponavęs, tai ir nevertina mūsų visų pinigų. Ar matėt nors vieną straipsnį su juo, kur galima pakomentuoti, paklausti ? Užsibarikadavęs nuo rinkėjų kaip Robertėlis. Tai tegul ir sėdi tam savo Kaune, ten gal kokią nuosavą firmukę ar versliuką įkurs. Mes turim pakankamai savų kandidatų
Istorija2019-02-04
rodo,kad daugeliu iš šių kandidatų pasitikėti negalima,tai garbėtroškos .Rimčiausias kandidatas S.Bitinas,jo pavaduotojais tiktų Nijolė Makštutienė ir Kęstutis Ąžuolas.
Sveikas protas2019-02-04
Gal jau užtenka teiginių be faktų? Jei apsivogęs, tai iš karto ir sakykite, ką pavogė, jei geras - tai nurodykite, ką gero nuveikė. Kovo 3 rinksime ne silpnaprotiškiausio komentaro autorių, bet Alytaus merą.
Eksperimentų jau buvo daug. Trys paskutiniai - Džiautas, Krasnickac, Grigaravičius.
Jei visi Alytaus merai miestui būtų padarę tiek, kiek Česlovas Daugėla, tai Alytus jau seniai būtų pavyzdys, į kurį reikia lygiuotis.
Alytus2019-02-03
Dabar galima drasiai rinkti Daugelos komanda,ogi todel jog prie jo "judejimo"prisijunge dar vienas "norintis gero Alytui "t.y.,buves Alytaus pataisos namu vadovas Jasmontas taciau"atleistas".Kas tai atleistu bei teistu judejimas?
Inga2019-02-03
TIk už Gedimina Daukšį.
Antoškė2019-02-03
Uz Daugėla. Zmogus su patirtimi, galva turi gera. Ką sakė ta pdarė. O, kad kita išsirinksim, geriau nebus. Gli būti blogiau.
Čiuožėjui2019-02-03
Nereikėjo Krasnicko išrinkti tai būtų iki dabar trasa visiems žmonėms. O Jurgutis pinigų užsimanė ir pardavė. O galiausiai technologijom juodom užsiiminėjo:D
Slidininkas2019-02-02
Ger. Ceslovai. Kaip ten su Alytaus slidinejimo trasa? Kiek biudzeto pinigu ji kainavo? Ar ji dziugina? Jus dziugina? O mus?
Rinkejas2019-02-02
Butinai dalyvausiu kituose debatuose. Turiu klausima tiems kandidatams, kurie jau senokai miesto taryboje. Ir viska zino. Paklausiu. Skaiciau A. N. Kad europos saj. Lesos skirtos sporto rumu renovacijai turi buti grazintos atgal , nes nebuvo laikomasi konkurso salygu. Statybom buvo imtas subrangovas kortas, kas buvo negalima. Tai kaip ten baigesi? Ar miestas grazino eu. Fondams tuos kelis milijonus? Eur. Ruoskite atsakymus. Dekui.
Paklausimas skirtas isvada2019-02-02
Parasei A . Parasyk ir B. Nepatikimas nes vogti neleis, ar del ko?
Dzyvai2019-02-02
Skaitau komentarus ir liudesys apima. Zmogaus padorumas, garbe beverciai. Geriau isitinkime apsivogusi, nes jis toks sielai artimas , na toks kaip as, kaip musu dauguma.
Išvada: 2019-02-02
Cesiuliais, Ceskom, Makštutienėm, Bitinais , Ąžuolais aplamai pasitikėti negalim !!!
išvada2019-02-02
daukšiu pasitiketi negalima yra NEPATIKIMAS!!!
Rožė2019-02-02
Geriausias kandidatas-Daugėla.Žygiais,o ne žodžiais mes Tėvynę mylim.Geriau mažiau žodžių,o daugiau darbų.Jei norim,kad Alytus nenunyktų,kad nebūtų tik kaimelis su gražia gamta.
Faktai2019-02-01
Cesiulis Sporto rūmams dar pinigų skelbiasi pridėsęs jei tik meru tapsęs, nors anie neturi kur jų dėti. Tad plyteles skaldo ir naujas kloja :) vadinasi viskas aišku iš kur partijai pinigėliai generuojami. Tvarko Adomas reikaliukus ir jaunus paruošinėja :) Cesiuli su juo švarus nebūsi... Makštutienė prie Ąžuolo sėdi seni juk jie draugai o ir jų geriausias draugas vėl gi tas Adomas :) šakės viena šaikelė. Vistiek viskas kažkada išlįs į viršų. Daug visi jie sau išleidžia mūsų Alytaus žmonių mokesčių pinigėlių. Česka savo istorijas turi. . . Daugšys vargšas stengiasi rašo programas, bet reikia pasakyti kas bus jei neįgyvendis. O apie kitus nieko dar nežinau. . .
Cekas2019-02-01
O Cesiulis sitai aferai pritare balsuodamas . Nerka “ svarus” jaunuolis
Ana 2019-02-01
“Rinkejau” - nesamone ,kad viena grupe . Dauksys pila ant Českos net zmones pasamdes . “Pilieciai” tai parode ,kai valstieciu bitelei dave pradziai gyvenimo 200000euriuku is musu visu kiseniu . O tai Vilija beveik skaisti . Net Česka tokiom sumom nezaide ir stt nerupi . Policininku miestas ir valstybe
Jurgis2019-02-01
Česka-asmenybe spalvinga ,bet dirbo gerai , matesi rezultatai
Cekas2019-02-01
Ir dar didziuojasi , kad futbolo prezidentas ,kuri Alytuje baigia sunaikinti . 15 metu kalba apie dengta futbolo aikste ,bet jeigu nestatys prie “gulbynes” ant jo sklypo tai ir nestatys niekas . Tikrai kandidatas “nesavanaudis” . GĖDA
Alytus2019-02-01
Daukšys tai tik apie pliteles ir korupciją kalba ir nieko daugiau nesupranta. Visą laiką tik tą kalbėjo,o galiausiai jo kalboje nieko nesupratau.
Cekas2019-02-01
Gedutis kalba apie trinkeles ir seima o toliau neina suprasti . Visiskas demagogas
Alytiškė2019-02-01
NESUSIKOMPROMITAVĘS IR NE LOBISTAS - NERIJUS CESIULIS PUIKIAI TINKA MIESTUI.
AlyCiskis2019-02-01
Okey, perziurejau visa video. Geda BEVEIK uz visus kandidatus. Vieninteli Daukšį galima išskirti kaip aiškiai šnekantį ir pasiruošusį kandidata. Lai Alytus pakliuna į tinkamas rankas
Ingrida2019-02-01
Džiaugiuosi kartu su draugais, Alytus stabilizuosis - sėkmės ir pergalės Jums Česlovai Daugėla!
Tai kad Daugėlos ,,Kortui''2019-02-01
ir dukterinėms įmonėms MIŠIOS. Alkorui jau paskelbtas bankrotas, ,,Statykime taip'' - prie galo. Pats Kortas subrangovams ir tiekėjams skolingas milijonus.
Rinkėjas2019-02-01
Aš tik už Daugėlą.
rinkejau2019-02-01
atsargiai, viena didelė grupuote tai i "už alytu" - daukšys, "centro partija" - laura ir "česka" veržiasi į valdžia !!!
ANTANAS2019-02-01
RAMANAUSKIENĖ PIRMOJ VIETOJ.
Rinkėjas2019-02-01
Kad būtų lengviau pasirinkti, pradžiai iš 10 kandidatų išmetam 5, labiausiai pasišiukšlinusius anksčiau su giminių ir artimųjų protegavimu, savo interesams pasinaudojus postais ir nesublizgėjus jokiomis vizijomis bei strategijomis susitikime, tai Ramanauskienė, Ąžuolas, Makštutienė, Bitinas, Klėgeris
[email protected]2019-02-01
DAUKSYS TINKAMIAUSIAS SIUO METU
Kaimynui2019-01-31
Parodyk, kad Daugėla tik savo įmonei darė visiems viešai su įrodymais. Jei įrodysi statau butelį! Per keturis metus iš visų nuveiktų darbų kaip stadionas, pėščiųjų tiltas, dviračių takai, naujoji gatvė ir t.t. viename projekte dalyvavo jo įmonė, o atliktų darbų daugiau nei rankų pirštų. Kaimietuk pasidomėk labiau, o jei smegenys nepaveža skaityti ir domėtis tai grįžk į pradinę mokyklą. Gal kas nors pamokys iš naujo.
Galimai2019-01-31
Galimai: Cesiulis-per jaunas(labai vienpusiška patirtis). Daugėla-labai ,,pirštai į save,,(gali brangiai pristatyt, už mūsų pinigus, ko reikia ir ko nereikia). Daukšys-tai ko rekia! Visi kiti-neverti dėmesio (neturi jokių šansų)
Ligonisp2019-01-31
Gerb. Ceslovai, zinokite, magnetinio rezonanso aparatas hospise nereikalingas .
Manau2019-01-31
kandidatai , kurie dabar valdzioje net pasigirti neturi kuo. Ka gero, reiksmingo sukure? Nuveike musu labui. Ir jie tikisi , kad bus isrinkti? Kokie naivus .
Kaimynas2019-01-31
Kas panegs? Daugela - savanaudis. Jo statybos musu biudzetui oi daug kainavo ir dar daugiau kainuos
Ana2019-01-31
Ryskiai Česlovas geriausias ir dabar ir anksciau . Kai ji nupute Sabatauskas su kompanija turejom tris artistus ir kiekvienais metais tik blogyn . Gana eksperimentu
DAINIUS2019-01-31
JAIGU NORIT KAD ALYTŲ SUGRIAUTŲ TAI BALSUOKIT UŽ RAMANAUSKIENĘ, O JAIGU NORIT KAD ALYTUS SUKLESTĖTŲ BALSUOKIT UŽ DAUGĖLĄ .
Ekspertas2019-01-31
Peržiūrėjau video - susitikimas organizuotas su išmone. Beveik visi kandidatai pasirodė solidžiai. Kaip oratorių išskirčiau Cesiulį, kaip kovotoją - Laurą. Daugėlai reikėjo daugiau akcentuoti nuveiktus darbus, nes jis turi kuo pasigirti... Geriau nei paprastai kalbėjo Daukšys. Nijolė Makštutienė - kaip visada.
Kiti šiek tiek atsiliko iškalba ir politine patirtimi...
Rinkėjas2019-01-31
Gražiausiai atrodė Makštutienė.
Jei vertinti pagal grožį, inteligenciją, tai rinkčiau ją, jei pagal darbus - tai Daugėlą.
Manau2019-01-31
Žmogiškai ir tiesiai į klausimus atsakinejo Ramanauskiene ir Klegeris.Kiti nesuprato klausimų o gal ir nenorejo suprasti pilste iš tusčio į kiaurą išmokę rinkimines frazes.Ponai kandidatai dagiau investuokite į viešus debatus o ne į reklaminius plakatus,jūs ten visi vienodai grąžūs bet tik tiek.
Sąžinė2019-01-31
Mano nuomone, solidžiai ir sąžiningai kalbėjo Ąžuolas, Makštutienė ir Ramanauskienė.
nu2019-01-31
tu man tep susodyk lyg jaunieji per viduri , aina abu gal viena kuri isrinks gales dalintis .......laime kartuDDDD....
rinkėja2019-01-31
Švelniai tariant, nėra labai kuo džiaugtis matant šiuos kandidatus, bet adekvačiausiai atrodo ir gėdos nepadarytų miestui Nerijus Ceciulis, potencialo turi ir Vilija Ramanauskienė.
pašokim2019-01-31
cikros kaimo kapelų varžytuvės tos pačios graudžios giesmės iš prienų demaskuoci laurutės tie patys briedai naujųjų vasiukų "už alytų" ūkininko - mero daukšio ir t.t.
Kažkodėl ,,Arčiau žmonių'' kandidatas2019-01-31
jų labai bijo? Tik plakatuose ant skelbimų stulpo labai drąsus.
nuobodu ir per klipą 2019-01-31
nuobodu ir per klipą žiūrėti, ne už daukšį, tegu išmoksta mintis dėlioti, nesuprasi ką šneka. viso gero
Tomas2019-01-31
Už Daukšį!
seni kadrai oi seni2019-01-31
dėl vedėjo pritariu kažkoks pasimetęs kaip ir tas kur pirmyn atgal pasimetęs konservatorius klėgerius. nepasitiki savim o kandidatuoja - kietai čia. o tas kitas kur bobutė apšaukė apsivogusį exmerą Česių, neturi jau nieko, apie gėdą patylėsiu. daukšiui iš viso geriau slėptis. prienų gulbei - tegu nesvaigsta
iš kokio mėnuolio nukritęs vedėjas2019-01-31
šiaip, tuščios ir neefektyvios diskusijos, nobodu žiūrėti buvo. kitam kartui, būtū gerai, jei susirinkime dalyvautų tik gyvetojai, dabar tik vien komitetiniai ir partiniai salėj klausėsi. gal tik Vilija sažiningai kažkiek atsakinėjo. kas tas vedėjas, iš kokio mėnulio nukritęs?
Gaila, 2019-01-31
kad negalima balsuoti už poras... :D
Marytė2019-01-31
Tai gal ir aš balsuosiu už G. Daukšį.
Ignas2019-01-31
Už Daukšį.
Lydeka2019-01-30
Už vieną nebalsuočiau vien dėl jo povyzos ir rankos kišenėje
Liūdna2019-01-30
Galakvoščius labai nedemokratiškas, nusivyliau
traffix.lt