2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraVerslasKulinarinis gidas
2019 Sausio 30d.
5

Šeimininkus pakeitusioje „Pušyje“ – sėkminga pradžia žiemą ir kiemelio planai vasarai

title„Pušį“ atidarant iš naujo sutvarkytas senasis užrašas, jis dabar į kavinę kviečia ir... šviečia

Istorinę kavinę „Pušis“ Alytuje atkūrę verslininkai džiaugiasi pirmojo mėnesio sėkme.

Pirma, kas buvo padaryta „Pušį“ atidarant iš naujo – sutvarkytas senasis užrašas. Jis nuo praėjusių Kalėdų į kavinę ne tik kviečia, tačiau ir... šviečia.

„Pušis“ kviečia lankytojus, tačiau priima ir naujus darbuotojus. Spalį, lapkritį menininkų kavinė buvo remontuojama, o gruodį, per pagrindines metų šventes, čia jau dirbo 6 žmonės. Padidėjus lankytojų srautui priimti dar 2 darbuotojai, apsaugininkai.

„Jeigu matysime poreikį, darbuotojų skaičių didinsime“, - optimistiškai į „Pušies“ augimo perspektyvas žvelgia naujoji kavinės šeimininkė Asta Venčienė. Alytuje ir visoje Pietų Lietuvoje dar 4-iems barams vadovaujanti verslininkė, naujai atvėrusi menininkų kavinę, jos startu džiaugiasi.

„Jeigu spręsti iš pradžios, sutapusios su šventiniu laikotarpiu, pradėjome labai gerai“, - vertina A. Venčienė. Ji prisipažįsta, kad yra sunku vertinti „Pušies“ startą, juk kavinei atsidarius daugeliui įdomu  užeiti, pažiūrėti, paragauti, o dar šventiniu laikotarpiu į Alytų grįžę emigrantai, tad rimtesnių apibendrinimų teks palaukti.

„Pušis“ buvo pirmoji picerija Alytuje, kadangi dabar jas kepa daugelis, vadinamosios menininkų kavinės meniu jų nėra, tačiau ką valdyti yra.

„Atsiprašome greito maisto gerbėjų, tačiau mūsų „Pušyje“ – jokio greito maisto, jokio šaldyto produkto, jokio pusgaminio, tik šviežias ir kokybiškas maistas, gaminamas čia ir dabar“, - teigia A. Venčienė.

Anksčiau Rotušės kavinėje, „Vaidiloje“ dirbusi, pastaruoju metu Vilniaus g. 16 šeimininkaujanti verslininkė pastebi, kad „Pušies" kavinės klientai yra išskirtiniai – ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus lankytojai, iš jų ypatingai gera girdėti, jog čia rado vietos, kur pasėdėti, ką paklausyti, pavakarieniauti ir gerai praleisti laiką. Ir tai – ne tik pavieniai lankytojai, tačiau ir organizuoti klientai: protmūšių gerbėjai pirmadieniais, latino šokiai kartu su šokio ir laisvalaikio studija „Primavera“ ketvirtadieniais ar pan.

Į „Pušį“ sugrįžo koncertai, knygų pristatymai, teminės diskotekos, o dėl parodų jau kreipėsi dailininkai.

Nuo kovo A. Venčienė ir jos bendraminčiai ketina pakviesti į akustinės, autorinės, originalios muzikos vakarus.

Jei „Pušies“ lankytojai renginiams pritars – šiltuoju metų laiku renginiai su kavine plėsis iki lauko ir jeigu viskas pavyks – per Alytaus dienas ar kitą didesnę miesto šventę „Pušis“ jau turės vasaros kiemelį.


Komentarai

5
Komentuoti
SAUNU2019-03-22
ATSIMENU KAIP JAUNAS TEN GERDAVAU PIENO KOKTEILIUS .....
Valdas2019-01-31
Fain, čia mano praėjusios, pašėlusios jaunystės aidas......kažkur turi girdėtis
Romas2019-01-31
Sėkmės Astai-tu šaunuolė
džiaugiuosi2019-01-30
Viskas čia gerai - maistas išties skanus, aplinka jauki ir tokia kaip ir "laisvamaniška". Tikrai džiaugiuosi mano jaunystės laikų kavinės atgimimu.
Lankytojas2019-01-30
Svarbiausia, kad pusis islaikytu pub stiliaus dvasia, kuomet gali laisvai jaustis, bendrauti nuo stalo prie stalo be jokiu suvarzymu. Taip, kaip budavo prie prancuzo.
traffix.lt