1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Politika
2019 Sausio 29d.
6

J. Marčiulaitienė: „Gyvenime laiminga esu tada, kai dalinuosi“

titleNuotraukų galerijaJ. Marčiulaitienė – kandidatė į Alytaus miesto tarybą nuo LVŽS (sąrašo nr. 2), jos numeris sąraše – 7

„Kiekvienas iš mūsų – unikali, ypatinga asmenybė, verta visko, kas geriausia šiame pasaulyje“, - įsitikinusi Jūratė Marčiulaitienė, nuolat ieškanti įkvėpimo kurti, mylėti, dirbti, padėti kitiems, svajoti, siekti, atrasti. Jūratė yra profesionali fotografė ir žurnalistė, TV laidų kūrėja, ekonomikos vadybos magistrė, daugeliui žinoma, kaip sveikos gyvensenos propaguotoja, žaliavalgiškos virtuvės Alytuje pradininkė, holistinės aromaterapijos praktikė.

- Artėja savivaldos rinkimai. Kas paskatino dalyvauti juose?

- Esu jau to amžiaus ir patirties, kai atėjo laikas ne tik kaupti, bet ir dalintis. 14 metų aktyvaus darbo žiniasklaidoje, 5 metai savame versle, 6 metai darbo akademinėje bendruomenėje, 8 metai sveikos gyvensenos propagavime ir antri metai sveikuoliškoje veikloje. Per visą tą laiką sukaupiau bagažą žinių, patirčių, sutikau žmonių, kurie leido augti. Noriu prisidėti prie Dzūkijos krašto žmonių gyvenimo kokybės gerinimo. Mano troškimas, kad kiekvienas alytiškis gyventų sveikesnį ir turiningesnį gyvenimą, didžiuotųsi savo miestu, jaustųsi jame saugus ir laimingas. Tikiu, jog kartu su bendraminčiais, galime kurti klestinčią Dzūkijos sostinę.  

Svarbiausia – pagarba ir dėmesys žmogui, šeimai, bendruomenei. Profesionalumas, kultūringas ir geranoriškas bendradarbiavimas – sėkmingos veiklos pagrindas. Tikiu, kad moteriškas protas ir jautrumas gali padėti susikalbėti skirtingų pažiūrų žmonėms, gali taikiai išspręsti problemas. O darbštumas, žemaitiškas užsispyrimas bei energija leis suburti bendraminčių kolektyvą darbui ir pokyčiams.

Man svarbu, kad būsimas miesto meras būtų geras strategas, išmanytų vadybą, ne politikuotų, o dirbtų miesto žmonių labui. Būsimu miesto meru aš matau ne vienai Lietuvoje įmonei vadovavusį, o šiuo metu įmonei „Sofa Brands“  vadovą Saulių Bitiną, kuriuo pasitiki tarptautinės užsienio kompanijos, tai labai svarbu Alytui.

Alytaus sveikuolių teigimu, J. Marčiulaitienė yra patikrinta lyderė. Ji labai atsakingai ir sėkmingai perėmė ketvirtį amžiaus gyvuojančio sveikuolių klubo vairą iš jo įkūrėjo Vytauto Mockevičiaus. Be jau tradicija tapusių viešų sveikuolių renginių, Jūratė organizuoja sveiko maisto gamybos, savimasažo edukacinius mokymus, kviečia įvairius lektorius iš kitų miestų ir pati skaito paskaitas fizinio ir dvasinio tobulėjimo temomis.

Ne vienas mūsų bendruomenės narys „atgimė iš naujo“ šios moters dėka. Kasdieniai ankstyvo ryto susitikimai, kurie prie mažosios Dailidės ežerėlio ištisus metus Jūratės iniciatyva vyksta jau ketvirti metai, padėjo suvokti daugelį dalykų: grūdinimosi, minčių higienos, fizinio aktyvumo, holistinio požiūrio į sveikatą, gyvenimo pilnatvės, dėkingumo vieni kitiems. Sveikuolių lyderės paragindami, pamokydami, įkvėpdami, padrąsindami,  alytiškiai tvirtai žengia sveikesnio gyvenimo link, o sveikų ir laimingų žmonių ratas Dzūkijos sostinėje tokių entuziastų dėka nepaliaujamai didėja.

Pasak sveiko gyvenimo būdo ir sveiko maisto entuziastės Džiugintos Rasiukevičienės, J. Marčiulaitienės entuziazmo dėka Alytaus sveikuolių vardas skamba visoje Lietuvojem klubo nariai aktyviai dalyvauja tradicinėse „Ruonių maudynėse“ Palangoje, „Sportas visiems“, Sveiko maisto šventėse, „Be active“ Europos sporto savaitėse ir kitose renginiuose. Jūratė savanoriauja pati ir įtraukia kitus alytiškius į Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamų stovyklų veiklas.

Ypatingai didelio populiarumo sulaukė Jūratės drauge su komanda rengiami vaizdo reportažai „Sveik ir auk“, pasiekiami plačiam visuomenės ratui, drauge su bendraminčiais Jūratė populiarina „Slow Food“ idėjas ne tik mūsų mieste, bet ir kitose šalies miestuose.

Visuomenei susiskirsčius į tuos, kurie iš regionų bėga ten nematydami perspektyvų, ir tuos, kurie nusprendžia likti ir prisidėti prie jų gerinimo, iš Žemaitijos kilusi, Alytuje gyvenanti J. Marčiulaitienė pasirinko pastarąjį variantą.

Aktyvi alytiškė daug metų moksleiviams ir studentams dėstė fotografijos ir video meną, kūrė gyvenimo būdo TV laidas, už kurias yra pelniusi „Dzūkijos metraštininkės“ vardą, o dabar visą savo laiką atiduoda sveikos gyvensenos propagavimui, dalijasi savo patirtimi ir žiniomis su tais, kas siekia geresnės gyvenimo kokybės sau ir savo aplinkai.

J. Marčiulaitienės iniciatyvos ir nuopelnai visuomenės sveikatai neliko nepastebėti ir visos šalies sveikos gyvensenos lyderių mastu. Ji ne tik vadovauja Alytaus miesto sveikuolių klubui, bet yra išrinkta į Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybą ir užima LSS projektų vadovės pareigas. „Sveikuolių sąjungoje dalyvauju su didžiuliu entuziazmu, nes noriu gyventi sveikoje bei darnioje dvasiškai, psichiškai ir fiziškai visuomenėje, kad žmonės būtų laimingi būdami sveiki“, – tikino Jūratė.

J. Marčiulaitienė – kandidatė į Alytaus miesto tarybą nuo LVŽS (sąrašo nr. 2), jos numeris sąraše – 7.

Politinė reklama, bus apmokėta iš LVŽS sąskaitos. Užs. Nr. 2019/01/29/-1 

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
Jonas2019-02-01
Pirmos dvi pastraipos rasytos tikrai ne tiksliniai auditorijai. Atrodo taip negyvai pastraipos. Klestincia Dzukija, komanda ateina su baldu direktoriumi priesakyje. Nei vienas neturi normalaus ekonominio issilavinimo. Visi vieni kitus vadina ekonomistais.... Nors istikriju tokie nera. Kur tie specialistai bus priktraukiami, gaminti baldus? Naujiems specialistams reikia kitokiu darbu vietu, o ne primatu dirbti Gamykloje. Be tariamai, pasitikejo uzsienio kompanijos. Tai paziurekit koks vidurkis zemas algu yra toje kompanijoje.. Papraciausiai investuotojai atejo del pigesnio darbo uzmokescio. Bitinas valdo kastus ir pasiima nurodymus is virsaus. Nelabai suprantu kur tie lyderio savybes padetu Alytaus Savivaldybeje. Isvada: gal sveikesni Alytu padarys su mazejancia populiacija, ar pritrauks rimtu investuotoju, tikrai nemanau.
Manome, kad2019-01-30
ne su žymiuoju verslininku iš panemunės.
O su kuriuo vyru2019-01-30
dalinantis buvo ta laimė?
Gabrielė2019-01-29
Šaunuolė, Jūratė. Palaikysim :)
ALYTISKIS2019-01-29
KAS SITA LELE NORECIAU SUSIPAZINTI SU TAVIMI ;)
Algis2019-01-29
Visai nieko tokia.....
traffix.lt