17 c Alytus
Antradienis, Liepos 14d.
VideoreportažaiAlytus112
2019 Sausio 29d.
5

„Alitoje“ sunkiai sužalotas darbuotojas mirė reanimacijoje (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. KOMENTARAI)

titleNuotraukų galerija

Alkoholinius gėrimus gaminančioje bendrovėje „Alita“, Alytuje veikiančioje Miškininkų g., sunkiai sužalotas 1962 metais gimęs vyras.

Pirminiais duomenimis, ant vyro antradienį apie 11 valandą užkrito sunki metalinė sklendė ir sužalojo jam galvą.

Į nelaimės vietą atskubėjo medikai, kurie nukentėjusįjį skubiai išvežė į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

Įvykio vietoje dirbo ir policijos pareigūnai.

Policijos atstovės Kristinos Janulevičienės manymu, trauma gali būti sunki.

ATNAUJINAMA

Alytausgidas.lt naujienų portalo žiniomis, nelaimė įvyko buvusiame koncentruotų sulčių ceche.

Paaiškėjo, kad sunkiai sužalotas asmuo - bendrovės „Alita“ meistras A. R.

PAPILDYTA

Reanimuojamas ligoninėje A. R. mirė. Užuojauta artimiesiems ir bendradarbiams.

KOMENTARAS

„Alitos“ gamyklą Alytuje valdančios bendrovės „MV Group Production“ generalinio direktoriaus Algirdo Čiburio komentaras:

„Alitos“ gamykloje įvyko skaudus nelaimingas atsitikimas, kurio metu buvo sunkiai sužalotas mūsų ilgametis darbuotojas, įmonėje dirbęs daugiau kaip 30 metų. Į įvykio vietą nedelsiant buvo iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai ir policija, informuoti artimieji. Darbuotojas buvo reanimuotas, nugabentas į gydymo įstaigą. Deja, medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Visi esame sukrėsti. Reiškiame užuojautą žuvusio darbuotojo šeimai, gedime kartu ir esame pasiruošę suteikti paramą ir pagalbą. Įmonėje suformuota nelaimingo atsitikimo tyrimo komisija. Bendradarbiaudami su atsakingomis institucijomis pradėjome tyrimą, po kurio tikimės sužinoti visas įvykio aplinkybes.  Tuo pačiu visose gamyklose dar labiau stiprinsime saugaus darbo kultūrą ir darysime viską, kad tokie atvejai niekada nepasikartotų".

POLICIJOS KOMENTARAS

Policija patvirino, kad sausio 29 d. apie 10 val. 55 min. Alytuje, Miškininkų g., gamykloje, viename iš cechų ardant senus įrenginius vamzdžio uždarymo alkūnė konstrukcija užgriuvo ir sužalojo vyrą (g. 1962 m.), kuris ligoninėje mirė tą pačią dieną 12 val. 11 min.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
vida2019-01-30
ko jūs puolat ligoninės personala,vidurius paleido,nu ir ka ji nenusizengė niekam,va kai rusų laikais geležinkelio pervažos budėtojui[kazlų rūdoje] paleido vidurius ir tas pervažos neuždarė o traukinukas y autobusa su keleiviais įsirėžė va ten tai reikalų buvo ,penkis metus Alytuje zonoje paraša srėbė.
to Logo2019-01-29
Nieko tas kiemas per daug neuzstatytas, vietos užtenka. Klausimas (-ai) kitas (-ti): 1. ką veikė žmogus, kuris turėjo pakelti slagbauma? Buvo sugaišta keliolika sekundžių kol kažkas teikesi pakelti užtvarą, nors policininkai intensyviai signalizavo + dar trijų automobiliui sirenos. 2. Kodėl greitosios automobiliai nėra aprūpinti pulteliais leidzianciais paties pakelti uztvarus? 3. Kodėl nebuvo pakelti priėmimo skyriaus vartai ir vėl buvo gaistamas laikas? Nejaugi Alytaus greitosios pagalbos automobiliai nėra aprūpinti racijomis, kurių pagalba būtų galima pranešti priėmimo skyriui apie atvykimą su ypač sunkiu ir skubiu atveju, kad priėmimo skyrius pasiruošęs lauktų. Policija specialiai lydėjo greitosios automobilius, kad žmogus būtų greičiau pristatytas į ligoninę, čia buvo sugaišta mažiausiai pusė minutė, jei ne daugiau, dėl kažkieno aplaidumo. Aišku, ta pusė minutės Artūro jau nebūtų isgelbejusi, trauma per daug sunki buvo, bet kitam ligoniui ta pusė minutės gali būti lemtinga.
Logo2019-01-29
Ar normalu, kai greitosios pagalbos automobiliai turi maneuruoti kaip slalomo trasoje mašinomis užstattame kieme.?
Marius S2019-01-29
uzuojauta artimiesiems ir kolegom....
uzuojauta2019-01-29
Uzuojauta.a.a A.REVUCKUI
traffix.lt