7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
VerslasKulinarinis gidas
2019 Sausio 24d.
8

„Dzūkijos“ viešbučio pastate vėl veiks kavinė

titleNuotraukų galerija

Pusryčiai – įskaičiuoti“, - šiuo pasiūlymu buvo pripratę naudotis gyvenantys viešbutyje „Dzūkija“. Tiesa, kai baras Pulko g. užsidarė, klientams buvo siūloma galimybė pusryčiauti vienoje Rotušės aikštės kavinių.

Fotogalerija

  • Fotogalerija
  • Fotogalerija
  • Fotogalerija
  • Fotogalerija

Tai viešbučio gyventojams nebuvo patogu, mat reikėjo eiti į kitą vietą. „Kavinė viešbučio pastate bus“, - Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino „Dzūkijos“ viešbučio vadovas Gintaras Ludavičius. „Dzūkijos“ viešbučio klientai vėl galės naudotis kavinės paslaugomis, o jas teiks verslininkai ne iš Alytaus. Anksčiau šiose patalpose viešbučio gyventojus ir alytiškius mėgino maitinti „Food house“, o prieš tai ilgiausiai išdirbo baras „3,5”, kol užsidarė 2014-ųjų vasarą. Dar anksčiau čia veikė vaikų kavinė su pieno kokteilių baru.


Komentarai

8
Komentuoti
vyte2019-01-27
teko lankytis daug Europoje ir zymiai mazesni miestai bet kur eisi ten kavine
Nejuokaukite2019-01-26
Kokiu paprastu patiekalu. Juk visitai su paprastais patiekalais neissilaikys. Ta ir esme, kad turi visom prasmem patobuleti. Tiek maiste, tiek gerimais, tiek aptarnavimu kas labai svarbu. Asmeniskai sutinku moketi ir daugiau, bet noriu gauti tiek patiekala verta, tiek porcijos dydi. Visuma svarbiausia.
Viltis2019-01-26
Labai gerai,tik visuomeninį transportą reikia koreguot savaitgaliais ne iki 19val,o bent iki 24valtai bus gyvesnis miestas ir tuo pačiu labiau bus lankomos kavinės,teatras,kinas ir t.t.
Aiškiai2019-01-25
jaučiasi,kad žmonių gyvenimas prie valstiečių gerėja.
vyte2019-01-25
Kaip atvaziuoji i Alytu tai atrodo kaip didziulis kaimas ,Man tai tikrai apmaudu nes ten pragyvenau savo graziausius metus o dabar normaliai pasedet sunku kur rast
2019-01-24
2-3 ieško išskirtinumo, o kiti močiutės ir mamos patiekalų. Alytus tikrai ne ta vieta kur žmonės ieško išskirtinumo. Jiems reikia “kaip pas mamą” ir gera kaina. Viskas.
Sigis2019-01-24
Per pusmeti praktiskai 3 naujos kavines. Atsiminkite mano komentara. Po metu viena is ju uzsidarys. Lullu Grill, Kavine pusis nauja ir sita kavine. Alytuje per anksta, plius senai buvusios kavines laikosi stabiliai, turi savo klientus. Aisku, nebent kazko super sugalvos. Bet kol kas visosman vienodos kavines, maistas gal skiriasi, kazkiek pripazistu. Kas liecia gerimus, pas visus tie patys na ok 80% stipriuju, ir 90% kas liecia alu, gaivuosius. Siuolaikiniai verslininkai nieko naujo nesugalvoja. Mato 2-3 tiekejus tuos pacius. O negalvoja, kad klientas iesko isskirtinumo ir idomiu, juk rinka keiciasi, okaip ta pati praktiskai gauni kiekvienam bare, tai koks skirtumas eiti i nesenai atsidariusi, kaip vistiek randi ta pati, tad ir lieka prie senai isbandytu kaviniu.
Nu2019-01-24
Duokdie, kad išsilaikytų
traffix.lt