17 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
2019 Sausio 22d.

Chirurgijos skyrius turi būti renovuotas

title Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 2019/01/22-1

Kandidato į merus Sauliaus Bitino susitikimas su gydytojų bendruomene buvo ilgai lauktas ir labai reikalingas. Susitikimo metu buvo aptarta ne tik sėkmingai įvykdyti, vykdomi projektai, bet ir esamos problemos. Viena iš pagrindinių esamų problemų, kuri jau ne už ilgo bus pradėta spręsti, tai vaikų infekcinio skyriaus remontas, jau pasirašinėjami paskutiniai dokumentai leisiantys pradėti skyriaus renovaciją.

Tačiau per daugelį metų buvo prašoma sutvarkyti ir renovuoti taip pat labai svarbų ir reikalingą Alytaus miesto ir regiono žmonėms chirurginį skyrių. Tai vienintelis skyrius, kuris yra apgailėtinos būklės ir jo atnaujinimas yra būtinas. Deja, mes nė vienas nesame apsaugotas nuo ligų, o žmogui važiuoti gydytis į kitą miestą, kai yra ištikusi bėda nėra lengva ne tik moraline, bet ir materialine prasme. Ilgą kelią paskui ligonį turi važiuoti ir jo artimieji, o jiems vėl tai papildomos išlaidos.

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninė turi daug gerų specialistų, kuriais yra patenkinti alytiškiai, tad mums svarbu sukurti geras darbo sąlygas vykdant didžiąją misiją – greitai, kokybiškai ir atsakingai padėti sergančiam ligoniui. Tad po pirmo susitikimo buvo iš karto priimtas sprendimas kad chirurgijos skyriaus atnaujinimas turi būtinai būti įtraukiamas kaip prioritetinis darbas Alytaus miesto Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos programoje. Kartu dėkojame Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojui Dmitrijui Kačiurinui ir jo personalui už pasitikėjimą mūsų nauja LVŽS komanda bei kandidatu į merus Sauliumi Bitinu, kuris įvertinęs situaciją priėmė sprendimą kaip būtinybę sutvarkyti chirurgijos skyrių.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užs. Nr.  2019/01/22-1


traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės