12 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
112Transportas
2019 Sausio 21d.
0

Per savaitgalį – neblaivūs vairuotojai Alytaus mieste ir rajone

titleNuotraukų galerijaAlytaus rajone, Alovės kaimo Alovėlės gatvėje, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį „Audi A6“. Automobilį vairavo neblaivus (1.56 prom. alkoholio) vyras (g. 1996 m.), kuris buvo sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinęAlytaus apskrities VPK nuotraukos

Savaitgalį Alytaus mieste ir rajone prie vairo sulaikyti ir į areštinę uždaryti mažiausia 4 girti vairuotojai.

Sekmadienio vakarą, apie 22 val. 35 min., Alytaus rajone, Alovės kaimo Alovėlės gatvėje, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį „Audi A6“. Automobilį vairavo neblaivus (1.56 prom. alkoholio) vyras (g. 1996 m.), kuris buvo sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę.

Šeštadienio vakarą, apie 20.15 val., Alytaus apskrities VPK kelių policijos patruliai pagrindiniame kelyje Alytaus rajone sustabdė automobilį „Peugeot 406“, kurį vairavo neblaivus D. K. Vairuotojui nustatytas 2,32 prom. girtumas. Vairuotojas sulaikytas pagal LR BK 140 str. ir uždarytas į areštinę.

Šeštadienio rytą Alytuje, Jaunimo g., transporto priemonių aikštelėje, patikrinto automobilio „Saab 9-3",  vairuotojo alytiškio M. S. (g. 1990 m.) girtumas buvo 2,51 prom. Vairuotojas sulaikytas pagal LR BPK 140 str. ir uždarytas į areštinę.

Penktadienio vakarą, apie 20 val. 50 min., Alytaus apskrities VPK reagavimo skyriaus  vyriausieji patruliai D. N. ir S. B. sustabdė ir patikrino automobilį „VW Passat“, jį vairavo neblaivus alytiškis T. S. (g. 1990 m.), kuriam nustatytas 2.17 promilių girtumas. T. S. o sulaikytas ir uždarytas areštinę.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė