4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
DzūkijaDruskininkaiSportas
2019 Sausio 31d.
3

Kun. M. Dovda: „Slidinėju Alpėse, kalnelis prie Druskininkų neišgąsdino“

titleKun. dr. M. Dovda

Vasario 1-3 d. „LTeam" olimpinis žiemos festivalis su trenksmu grįžta į Druskininkus – pirmą kartą populiariausias žiemos sporto renginys kurorte vyks net tris dienas. 

Trečius metus iš eilės festivalyje rungsis ir sporto klubų talismanai. Be žiūrovų pamėgtų vietinių žvaigždžių – Žalgirinio, Vilko ir „LTeam" Ąžuolo – į Lietuvą planuoja atvykti ir Latvijos, Lenkijos, Estijos atstovai. Lauks daugybė sporto pramogų, o tarp jų – „Snow kayak“ – ekstremaliausias, linksmiausias, daugiausiai žiūrovų dėmesio ir aplodismentų sulaukiantis metų renginys.

Šios lenktynės baidarėmis kalnų slidinėjimo trasa, pasibaigiančios įspūdingu šuoliu į šalto vandens baseiną - vasario 3 d. „Snow arenoje“ prie Druskininkų esančiuose Mizaruose. Šias varžybas 2015 m. yra išmėginęs kunigas dr. Miroslavas Dovda.

Miroslave (Alytaus r.) tarnaujantis kunigas Miroslavas yra aistringas žiemos sporto šakų – slidinėjimo ir snieglenčių sporto gerbėjas.

„Dažnai važinėju slidinėti į Druskininkų „Snow areną“, o tuomet kaip tik vyko varžybos. Buvau nuėjęs pažiūrėti šių varžybų, o man sako, kad esu ir pats jose užregistruotas. Jeigu jau užregistravo, pagalvojau, reikia sudalyvauti“, - „Snow kayak“ debiutą prisiminė kunigas.

Nors leidimasis 640 m ilgio trasa su sniego baidare į ledinį vandenį skamba ekstremaliai, M. Dovdos tvirtinimu, tai baimės nesukėlė. „Matote, su slidėmis ir snieglente slidinėju Alpių kalnuose, todėl  Druskininkų kalnelis manęs neišgąsdino", - nuotykius Mizaruose prisiminė kunigas.

Žiemos sportą mylintis Švč. Trejybės parapijos kunigas yra mėginęs į aktyvų žiemos laisvalaikio praleidimo būdą įtraukti ir kitus lietuvius dvasininkus, organizavo kunigų slalomo varžybas, tačiau varžybos neįvyko dėl ... per mažo dalyvių skaičiaus, užsiregistravo 5 dalyviai, o atvyko jis vienas. Antraisiais metais užsirašė 4, o dalyvavo 2. Deja, kunigų varžybų pilnai suorganizuoti Lietuvoje nepavyko.

„Snow kayak“ varžybų Mizaruose nugalėtojo šiemet laukia savaitė Kronplaco (Italija) slidinėjimo kurorte.


Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
A2019-05-04
Klebonas liepia aukoti tik popieriniais, mol ką jūs čia tais metaliniais į padėklą barškinat. O šiaip įdomu, gal ir į casini ar viešnamį užsienyje užsuka?
Pritariu,2019-02-11
Iskrypeliu kasta pramogauja uz visu musu pinigus. Ir dar giriasi. Paaukok vargstantiems kunigeli geriau..
Xexe2019-02-04
Gerai po Alpes lakstyt kai kvaili pensininkai paskutinius tugrikus i baznycia velka????
traffix.lt