9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusVerslasTechnologijos
2019 Sausio 18d.
0

Alytuje uždaromas „Lietuvos ryto“ skyrius

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Darbą Alytaus mieste baigia čia daugiau nei 20 metų veikęs „Lietuvos ryto“ skyrius. Jo ilgametė žurnalistė Genovaitė Rafanavičienė iškilmingai, su sveikinimais Rotušėje, buvo išlydėta praėjusiais metais.

Lietuvoje vienos didžiausių žiniasklaidos priemonės valdomas prenumeratos priėmimo ir platinimo skyrius Alytuje, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvėje, skaičiuoja paskutines dienas.

„Skyrius bus uždarytas vasario 1 d.”, - Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino UAB „Lietuvos rytas“. Jo prenumeratos ir platinimo tarnyba Dzūkijos sostinėje uždaroma dėl sumažėjusių spaudinių tiražų.

Visas paslaugas, susijusias su „Lietuvos ryto“ prenumeratos priėmimu ir platinimu Alytaus mieste perduodama „Lietuvos paštui“, kur klientai galės užsiprenumeruoti tiek šį dienraštį, tiek kitus spaudinius arba užsisakys internetu.

Mūsų portalo žiniomis, iš pradžių buvo planuota „Lietuvos ryto“ Alytaus skyrių uždaryti antroje 2019-ųjų pusėje. „Lietuvos ryto“ atstovų teigimu, tai daroma metų pradžioje, kad vyktų sklandus prenumeratos ir platinimo darbų perdavimas „Lietuvos paštui“.
 
„Lietuvos rytas“ – paskutinis vadinamasis respublikinis leidinys, uždaręs skyrių Alytuje. Kiek anksčiau tai padarė laikraščiai „Lietuvos žinios“ ir „Respublika“ (su „Vakaro žiniomis“). Dzūkijos sostinėje taip pat neliko spaudos kioskų, paskutinis, dirbęs, tarp policijos komisariato ir „Sodros“, buvo uždarytas pernai.

Naikinant savo skyrių Alytuje „Lietuvos rytui“ teks atleisti 2 darbuotojus. „Patalpos laisvos bus nuo vasario 1 dienos”, - skelbia Alytaus nekilnojamojo turto agentai, 50 kv. metrų patalpas pirmame aukšte siūlantys nuomotis už mėnesinę 300 eurų ir papildomų mokesčių sumą.

Patalpos S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 „Lietuvos rytui“ nepriklauso. Jau keletą pastarųjų metų tai – vieno Alytaus miesto politiko, jo šeimos  nuosavybė.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė