7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
AlytusŠvietimas
2019 Sausio 17d.
2

„Stiklinio“ verslo centro pastate Alytuje veiks vaikų universitetas

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Alfa” - taip pavadintas vaikų universitetas pradeda veiklą Alytuje. Tai - Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) projektas.

Panašus vaikų iniversitetas sėkmingai veikia Vilniuje, kur lanko jau apie 200 vaikų.

„Vaikų universitetas - unikali terpė vaikams prisiliesti prie mokslo kitaip nei yra įpratę mokykloje. Paskaitas skaito ne tik akademikai, tačiau ir atstovai iš meno, verslo bei politikos sričių. Sėkmė Vilniuje ir puikūs atsiliepimai iš vaikų, tėvų bei mokytojų, paskatino plėstis į kitus miestus“, – teigia KSU švietimo inovacijų centro vadovė Evelina Lipskaja, besitikinti, kad ir Alytuje universitetas sulauks vaikų nuo 8 iki 12 metų susidomėjimo.

Užsiėmimai Alytuje, „Stikliniame“ verslo centre, nuo vasario 9 dienos vyks 2 kartus per mėnesį.

Jaunųjų studentų laukia interaktyvios ir inovatyvios paskaitos technologijų ir inovacijų valdymo, finansinio raštingumo ir lyderystės ugdymo, išmaniųjų technologijų ir socialinių tinklų naudojimosi bei kitomis temomis. Vaikų universitetas „Alfa” Alytaus vaikams ketina siūlyti ne tik paskaitas ir stovyklas. Vaikai ir vyresnieji mokiniai taip pat galės lankyti aviamodelizmo dirbtuves, kur susipažins su aviacijos pasauliu, galės išmokti kurti aviamodelius.

Mokesčius už vaikų universiteto paskaitas ir aviamodelizmo dirbtuvių užsiėmimus galima bus dalinai dengti iš neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) krepšelio lėšų. Be KSU vaikų universiteto, nuo vasario mėnesio tose pačiose erdvėse vyks ir „Robotikos akademijos" užsiėmimai.

K. Simonavičiaus universitetas planuoja šiais metais Alytuje pradėti ir KSU moksleivių universiteto, kuris bus skirtas 10-12 klasių moksleiviams, veiklą. Universiteto profesoriai, dėstytojai, alumnai skaitys paskaitas aviacijos, teisės, mados, informacinių technologijų, rinkodaros, karjeros planavimo bei kitomis temomis.

Vaikų universiteto tvarkaraštis Alytuje. ATSISIŲSTI!

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Xksk2019-01-26
Kam nuomot stiklini pastatą, jei yra apytuščių mokyklų pvz. Likiškėlių, Vidzgirio tai nors būtų ne tusčios, o jos vistiek šildomos, valdžios neūkiškumas , greičiau būtų Laura ar Česius išrinkti tai šiti, nors protingai būt apgalvota kur steigt.
Valdas2019-01-17
Kitas straipsnis bus: „Stiklinio“ verslo centro pastate Alytuje pajuodusi OSB plokštė pagaliau bus pakeista stiklu!


PS. Meskit tą Bitino reklamą lauk, nes diorgina!
traffix.lt