17 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
112Eismas
2019 Sausio 15d.
2

Avarijos metu Alytaus rajone žuvo vairuotojas, keleivė sužeista (PAPILDYTA. ATNAUJINTA. PATIKSLINTA)

titleNuotraukų galerijaAlytaus apskrities VPK nuotraukos

Antradienį, 12.53 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Alytaus rajone susidūrė vilkikas su lengvuoju automobiliu, yra prispaustų asmenų.

Autoįvykio metu žuvo 82 metų „Opel Vectra“ vairuotojas, moteris sužeista.

Vilkiko vairuotojas nenukentėjo.

PAPILDYTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus policija, tiksli minėto įvykio vieta - Alytaus r. Butrimonių seniūnijos Griškonių kaimo Margirio gatvėje.

Kelyje nr. 4706 automobilis „Opel Vectra" išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su vilkiku „Mercedez-Benz Actros".

Policija patvirtino, kad žuvo „Opel Vectra" vairuotojas (g. 1936 m.), o keleivė (g. 1940 m.) - komos būsenoje, ji buvo pristatyta į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę ir paguldyta į reanimacijos skyrių.

ATNAUJINTA

Dėmesio, be šio skaudaus įvykio, nuo sausio 14 d. ryto iki  15 d. ryto  Alytaus apskr. VPK gauti šie pranešimai, kurie sietini su slidžia kelio danga:

Alytaus r. automobilis atsitrenkė į medį;

Alytaus r. automobilis nuvažiavo į griovį;

Alytuje automobilis įvažiavo į kelio ženklą;

Alytaus r. du automobiliai nuvažiavo į griovį;

Alytuje, važiuojant link Simno - spūstis, nes sunkvežimiai neužvažiuoja į kalną;

Lazdijų r. automobilis įvažiavo į griovį ir atsitrenkė į medį;

Prienų r. automobilis nuvažiavo į griovį;

Varėnos r. automobilis nuvažiavo nuo kelio;

Varėnos r. sunkvežimis užtvėrė dalį kelio, negali užvažiuoti.

PATIKSLINTA

„Opel Vectra“ vairuotojo žūtimi pasibaigusiame įvykyre Griškonių kaime krovininį automobilį „Mercedes-Benz“ vairavo vairuotojas, gimęs 1964 m.

Sunkvežimis priklauso įmonių grupės „KG Group“ bendrovei „Vilniaus paukštynas“. „Ši nelaimė labai sukrėtė mus. Vairuotojas, vairavęs sunkvežimį, yra šokiruotas. Mūsų organizacijoje jis dirba jau 12 metų. Per šį laikotarpį jokių nuobaudų dėl vairavimo neturėjo. Kiek mums žinoma, kelias, kuriame susidūrė transporto priemonės, yra labai siauras. Tikėtina, kad prie šios nelaimės prisidėjo sunkios oro sąlygos: snigo, kelias - ganėtinai slidus, nenuvalytas sniegas. Labai lauksime iš policijos informacijos dėl nelaimės aplinkybių. Reiškiame gilią užuojautą žuvusio vairuotojo artimiesiems, linkime sveikatos sužeistai keleivei. Esame pasiruošę pasiūlyti pagalbą žuvusiojo ir nukentėjusiosios artimiesiems“, - sakė „Vilniaus paukštyno“ logistikos departamento vadovas Marius Kliauza.

Fotogalerija


Komentarai

2
tikrai2019-01-15
kam isvis vaziout tokiu oru patys kalti
Jonas2019-01-15
Kad keliai y ta puse nevalomi apsi**** ant ziedo ir namo varo vienas ledas.Det baudas kosmines uz tokius valymus ir atsisakyt paslaugu.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės