1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasVideoreportažaiŠvietimas
2019 Sausio 15d.
6

Butrimonyse atidarytas atnaujintas vaikų darželis

titleNuotraukų galerija

Atidaryti atnaujintų Butrimonių vaikų darželio patalpų susirinko Alytaus rajono vadovai, darželinukai jų tėvai ir čia dirbantys.

Darželio atnaujinimui prireikė beveik 140 tūkst. eurų. Iš jų 125 tūkstančiai – Europos sąjungos lėšos. Už šią sumą pavyko suremontuoti patalpas, atnaujinti baldus, nupirkti ugdymo priemonių ir žaislų mažiesiems butrimoniškiams.

Taip pat atnaujinta darželio vaikų žaidimo aikštelė. Savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas kartu su Butrimonių gimnazijos direktoriumi Valdu Valvoniu, seniūnu Algirdu Jusu perkirpo simbolinę ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupių atidarymo juostelę, o patalpas pašventino Butrimonių parapijos klebonas Juozas Bakšys.

Butrimonių gimnazijos vadovas V. Valvonis paprašė mero nesustoti ir tęsti atnaujinimo darbus ikimokyklinėje įstaigoje. Šis pastatas – išskirtinis, mat jame numatyta vieta ir baseinui.

Atidarymo šventėje rajono meras prasitarė apie savivaldybės planus skirti vienkartinę 300 eurų paramą naujagimio tėvams. Tokia galimybė Alytaus rajono savivaldybėje bus svarstoma.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

6
Komentuoti
BDAR2019-01-15
Darželio vaikų tėvai pasirašo sutikimus, kad jų vaikų foto gali būti viešinamos. Mokyklose taip pat
AlytujPlius2019-01-15
Kodėl neužtušuojat visų vaikų veidų nuotraukose? Baudą seniai gavot?
Valdas2019-01-15
Ačiū, Komentatoriui...būtinai susisieksim su Girinuko darželiu ir semsimės patirties. Ir ačiū visiems, kurių dėka galima daryti gražius darbus ir pildyti svajones.:-)
Vaikų labui.
Geros nuotaikos ir šilumos širdyse.
Gediminas2019-01-15
Alytaus rajonas turi dideles galimybes jaunoms šeimoms. Darbas mieste, puikios ir nebrangios gyvenimo sąlygos rajone. Maži atstumai, geras susisiekimas, pigus nekilnojamas turtas, švari aplinka, dabar ir darželis Butrimonyse, visos sąlygos šeimoms auginti vaikus.

Valvoniui2019-01-15
Yra toks Alytuje darželis Girinukas. Jis turi veikiantį baseiną.
Gabija2019-01-15
Smagu, kad renovuoja ir tvarko viską prieš rinkimus.
traffix.lt