18 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2019 Sausio 11d.
2

Naujas „Alytaus butų ūkio“ direktorius – bendrovės pertvarką siūlęs politikas

titleAlytaus butų ūkio direktoriaus konkurso laimėtojas A. Jaruševičius

Alytaus miesto savivaldybėje vyko konkursas, jame dalyvavo 5 pretendentai, o nugalėtoju tapo Aurelijus Jaruševičius. Jis – buvęs butų ūkio direktorės pavaduotojas. Iš šių pareigų jis pasitraukė praėjusiais metais.

A. Jaruševičius – Alytaus miesto tarybos narys, buvęs „Alytaus piliečių“ atstovas, praėjusiais metais minėtą judėjimą išmainęs į konservatorių partiją.

Prieš pasitraukdamas iš butų ūkio direktorės pavaduotojo pareigų tarybai jis pasiūlė šios bendrovės veiklos gryninimo ir netipinių funkcijų atsisakymo projektą. Dalis ūkio veiklos turėtų būti perduotos ar sujungtos kitoms biudžetinėms miesto savivaldybės įmonėms - Alytaus paslaugų centras ir Alytaus infrastruktūra (buvę Alytaus parkai).

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui anksčiau sakė A. Jaruševičius, Alytaus butų ūkio reorganizacija galėtų prasidėtų ne anksčiau kaip balandžio mėnesį.

Alytaus butų ūkis 1997 m. buvo įsteigtas Alytaus miesto savivaldybės tarybos, reorganizavus „Alytekstą“. Butų ūkiui vadovavo Stasė Mikelionienė.


Komentarai

2
Komentuoti
Grybas2019-01-11
Sitas veikejas idomiai elgiasi, tiek taryboje blaskosi "pliusus" renka, tiek idomias reorganizacijas skelbia.... norejo nupirkti geraja butu ukio dali ?
XXX2019-01-11
Žiūrėkit kad šitos pertvarkos neatsirugtų darbuotojams ir klientams panašiai kaip soc paslaugų centre paskyrus harpiją Eglute
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė