7 c Alytus
Pirmadienis, Balandžio 6d.
Alytus
2019 Sausio 10d.
1

Čiuožykla ant Dailidės – jau nuo penktadienio (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaAgnės Grigaliūnaitės nuotr.

Žiemiškų pramogų išsiilgę alytiškiai ir miesto svečiai vėl galės džiaugtis čiuožykla po atviru dangumi.

„Kad jau paspaudė šaltukas, greitu metu galėsime susitikti ledo čiuožykloje, įrengtoje ant Dailidės ežerėlio!", - paskelbė ne tik Radžiūnuose pramogomis besirūpinanti „Tarzanija" .

Visi norintys čiuožinėti prie Dailidės galės išsinuomoti pačiūžas, o turintieji savas čiuožykla naudosis nemokamai.

Planuojama, kad čiuožykla veiks kasdien, kol leis oro sąlygos.

Sausio 11 d. čiuožykla ant Dailidės atidaroma 16 val.

Keletą metų ant šio ežerėlio susiformavus tinkamam ledo storiui pradeda veikti čiuožykla ir kasmet sulaukia vis daugiau entuziastų. Ji nuolat prižiūrima, nuvaloma, o jei reikia, užpildoma nauju vandeniu. Čia taip pat įrengiamas papildomas apšvietimas.

ATNAUJINTA

Sausio 19 d., šeštadienį, veiksmo bus ir ant didžiosios Dailidės. Čia nuo 9 iki 19 val. – poledinės žūklės varžybos, o vasarį ant mažosios Dailidės planuojamas tradicinis ledo ritulio turnyras Alytausgidas.lt naujienų portalo taurėms laimėti.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
LRK Alytus2019-01-10
Sveiki. Malonu, kad mieste yra žmonių galvojančių apie Alytiškių gerovę. Pagarba Jiems. Alytaus ledo ritulio klubas kviečia prisijungti norinčius išmokti čiuožti pačiūžomis ir dalyvauti komandos veikloje. Kaip minėjo Alytausgidas.lt vasario mėnesį yra planuojamas tradicinis ledo ritulio turnyras, Alytausgido taurei laimėti. Taip pat bus kviečiamos 2-4 kitos komandos iš kitų Lietuvos miestų. Prieš turnyrą bus organizuota keletas draugiškų varžybų tarp Alytaus ledo ritulio kubo "ALYTUS" ir kitų komandų. Apie varžybas pranešime papildomai. Tikimės gausaus žiūrovų palaikymo. Ledo aikštė jau yra paruošta(60*30), kviečiame gyventojus naudotis. ( Su Tarzanijos parku mes esame ne konkurentai, o bendraminčiai).
Alytaus ledo ritulio klubo "ALYTUS" administracija.
traffix.lt