6 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 15d.
VideoreportažaiSportas
2019 Sausio 9d.
0

Alytaus metų sportininkas – šaulys, geriausias mieste – jo treneris (DEŠIMTUKAS)

title

 Alytus tradiciškai pagerbė geriausius sportininkus. Juo tapo šaulys Karolis Girulis. Jis pernai tapo įvairaus rango šaudymo varžybų prizininku. „Viršijo pasaulio rekordą, deja, varžybos buvo nereitinginės“, - apie vieną aukčiausių Karolio pasiekimų dar pridūrė sporto apdovanojimų renginio vedėjas Ligitas Bernatavičius.

K. Girulis – vienas iš geriausių Lietuvos šaulių, kandidatas į Lietuvos olimpinę rinktinę, Lietuvos šaudymo rinktinės narys.  Šaulio treneris Česlovas Pavilonis buvo išrinktas geriausiu metų sporto treneriu. Pirmuoju Česlovo treneriu buvo Alytaus miesto vaikų ir jaunių sporto mokyklos pirmasis direktorius, šaudymo sporto šakos Alytaus mieste pradininkas Kazys Svetikas.

Geriausiu miesto neįgaliuoju sportininku išrinktas Donatas Dundzys (treneris Jonas Baltrušaitis). Donatas Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato stūmimo rungtyje laimėjo bronzos medalį, o disko metimo rungtyje užėmė aukštą ketvirtąją vietą. D. Dundzys –  Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos rinktinės narys, kandidatas į šalies paralimpinę rinktinę.

Metų komanda po ketverių iš eilės sezonų dominavimo apdovanojimuose šįkart tapo ne miesto reprezentacinė rankinio klubo „Varsa“ komanda, o dvi ekipos – moterų ir vyrų. Moterų metų komanda –  Lietuvos tinklinio lygos ir Baltijos šalių vicečempionės „Alytaus prekybos-Paramos“ tinklininkės (treneriai Kęstutis Pačėsas ir Julijonas Jankauskas). Vyrų metų komanda – 2018 m. Lietuvos čempionato vicečempionai „Dzūkijos vandenio“  vandensvydininkai (Artūras Vainikonis, Tomas Vainikonis). Komandų pasiekimus Alytaus miesto savivaldybė paskatino ir papildoma finansine premija, tinklininkių - 12 tūkst. eurų, o vandensvydininkų - 9 tūkst. Eur.

Geriausius miesto sportininkus, jų dešimtukus, kasmet renka Alytaus miesto kūno kultūros sporto taryba. Šįkart buvo renkamasi iš 27 kandidatų.

Alytaus metų sporto apdovanojimuose taip pat buvo pasveikinti Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) individualių ir žaidybinių sporto šakų geriausiųjų sportininkų dešimtukų laureatai, o Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) atkūrimo 30-mečio medaliai medaliai įteikti Dzūkijos sostinės sporto senjorams Leonui Ciuneliui, Viktorui Janavičiui, Rolandui Matoniui ir Kęstučiui Tamulevičiui.

Geriausių Alytaus m. metų sportininkų dešimtukas:

1 vieta. K. Girulis (sportinis šaudymas, treneris Č. Pavilonis)

Toliau - pagal abėcėlę:

Mantas Atmanavičius (baidarių slalomo sportas, Arvydas Atmanavičius)

Giedrius Biconas (sportinis šaudymas, Asta Brusokienė)

Anicetas Čeponis (sunkioji atletika, Tadas Statkevičius)

Jūratė Česynaitė (sportinis šaudymas, Č. Pavilonis) 

Martyna Džapbarovaitė (sportinis šaudymas, Č. Pavilonis)

Tautvilė Grinkevičiūtė  (tinklinis, Kęstutis Pačėsas)

Ieva Jacevičiūtė (plaukimas, Kęstutis Margevičius)

Gabrielė Žilionytė (dziudo, Egesta Cimbolienė)

Karolina Žuklijūtė (dziudo, Zenius Vencevičius)


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt