24 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2019 Sausio 8d.
0

Alytaus metų apdovanojimai: miesto geriausius iš geriausių sveikinsime penktadienį

title

Miesto teatre vyks išskirtinis renginys – metų apdovanojimų vakaras. „Alytus – mano širdy“ – taip pavadinto iškilmingo vakaro metu bus pagerbti ir apdovanoti miestui nusipelnę žmonės. Scenoje koncertuos Albertas Antanavičius-Šekspyras ir Algirdas Verbauskas, Artūras Sikorskis (grupė „Vynas“), Gintarė Radauskaitė, Alytaus muzikos mokyklos mokiniai, šoks šokių studijos „Aušrinė“ šokėjos, pasirodys Alytaus miesto teatro aktoriai ir menininkas Petras Lisauskas kartu su mažais ir dideliais alytiškiais.

Alytaus metų apdovanojimų metu bus įteikta 16 kultūros, verslo, sporto, švietimo ir kitų sričių apdovanojimų už labdaringą veiklą, visuomeniškumą ir miesto vardo garsinimą.

Apdovanojimus laimėtojams pirmą kartą įteiks Alytaus miesto garbės piliečiai Zenonas Bulgakovas, Juozas Daukšys,  Vytautas Mockevičius, Pranciška Danutė Plytnikienė, Vytautas Remeika  ir įvairiose olimpiadose ir konkursuose prizines vietas užėmę Alytaus miesto mokiniai.

Kandidatus Alytaus metų apdovanojimų nominacijoms siūlė  alytiškiai ir visuomeninės tarybos, o laimėtojai išrinkti balsavimo būdu, balsavimo rezultatus dar kartą įvertinus visuomeninėms taryboms.  

Už 36 Alytaus metų apdovanojimams pasiūlytus nominantus balsavo daugiau kaip 2 tūkst. 400 alytiškių. Kam bus įteikti Alytaus metų apdovanojimai, sužinosime jau netrukus – jau šį penktadienį, sausio 11 d., 18 val. nemokamame renginyje miesto teatre. Ateikite pasidžiaugti ir pasveikinti prasmingus ir gražius darbus darančius alytiškius.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose