18 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusSportas
2019 Sausio 8d.
2

Arenoje – ilgai laukta didžiosios salės „siena“

titleNuotraukų galerija

Nuo šiol Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje vienu metu galės netrukdomai treniruotis dviejų skirtingų sporto šakų sportininkai – čia prieš keletą dienų sumontuota areną į dvi dalis dalijanti pertvarinė užuolaida. 

Pasak Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) direktoriaus Tomo Stupurio, anksčiau šioje salėje taip pat treniruodavosi dviejų skirtingų sporto šakų sportininkai, ar į treniruotes susirenkantys vaikai, tačiau dažnai atsitikdavo taip, kad vieni kitiems trukdydavo – pavyzdžiui, besitreniruojant krepšininkams į salę įriedėdavo kitoje jos pusėje besitreniruojančių rankininkų kamuolys.  ASRC direktorius T. Stupuris džiaugiasi, kad arenoje įrengus pertvarinę užuolaidą šios problemos jau nebeliko.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo Adomo Andrušaičio  teigimu, Alytaus SRC arenos salė ir buvo suprojektuota taip, kad ją, esant būtinybei, būtų galima padalinti į dvi atskiras sales.

„Septynerius metus dirbome neužtikrindami saugumo atskirose salės dalyse besitreniruojantiems sportininkams ir vaikams. Džiugu, kad pavyko išvengti sportininkų  sužeidimų. Dabar, įrengus pertvarinę užuolaidą, situacija pasikeitė – galime visiškai užtikrinti Alytaus arenoje besitreniruojančių vaikų ir sportininkų saugumą“, – džiaugiasi A. Andrušaitis. Pasak jo, dabar  arenoje vienu metu galės netrukdomai vykti ir varžybos, ir treniruotės. Į varžybas atvykę sirgaliai į jas bus įleidžiami iš tos salės pusės, kurioje jos vyks.

Alytausgidas.lt duomenimis, pertvara turėjo būti įrengta kartu su Europos krepšinio čempionatui atnaujinta Alytaus SRC areną, tačiau tuomet planai nebuvo įgyvendinti, teisybės buvo ieškota per teismus, tačiau nesėkmingai. 

Alytaus SRC arenos pertvarinė užuolaida, pasak T. Stupuris, kainavo, apie 18 tūkst. Eur. Konstrukciją įrengė ne vienu Alytaus sporto objektu pasirūpinusi garsiam Lietuvos krepšininkui Vaidotui Jurgiui priklausanti bendrovė „Vaivora“.

Pasak T. Stupurio, „siena“ atskirtos pagrindinės arenos erdvės padės ne tik sportininkams, tačiau ir kultūrinių renginių organizatoriams, anksčiau ieškodavusiems kamerinių erdvių. 

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
nu2019-01-09
puiku
gintaras2019-01-08
na kai as 1982 ir t.t vesdavau diskotekas pertvaros ir nereikejo.ir jaunimas ir vyresni kamuoliais,buteliais nesimete.tuo laiku ir Dzordana jaunute nemokamai ileisdavau! Faini laikai buvo,pilna sale budavo !
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė