28 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
Alytus
2019 Sausio 8d.
3

Švietimo ir sporto naujojo skyriaus planuose – nauji darbai

title

2019-ieji įnešė pasikeitimų Alytaus miesto savivaldybės administracijoje.

Nuo šių metų sausio 1 d. sujungti du skyriai – Švietimo ir Sporto ir rekreacijos. Nuo šiol skyrius vadinamas Švietimo ir sporto skyriumi. Jam vadovauja iki šiol Švietimo skyriaus vedėja dirbusi  Rimvyda Ališauskienė, o jos pavaduotojais švietimui – dirba Rasa Kuckailienė, sportui – buvęs Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis.

„Nuo šių metų sausio 1 d. Švietimo ir mokslo ministerija tapo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tad nieko keisto, kad ir savivaldybėje įvyko toks struktūrinis pertvarkymas. Man, kaip vedėjai, darbo apimtys padidėjo, bet aš labai džiaugiuosi, kad dirbti liko profesionalūs buvusio Sporto ir rekreacijos skyriaus darbuotojai“, – apie pasikeitimus pasakoja ir puikiu skyriaus kolektyvu džiaugiasi Švietimo ir sporto skyriaus vedėja R. Ališauskienė. Anot jos, Švietimo ir Sporto bei rekreacijos skyriai aktyviai bendradarbiavo ir anksčiau – kartu organizavo įvairius sporto renginius, tad dabar dirbti kartu tikrai neturėtų būti sudėtinga.

„Visuomet, kai atsiranda daugiau kuruojamų įstaigų, tenka dirbti su daugiau žmonių, kyla daugiau problemų, bet  aš manau, kad visi kartu jas išspręsime ir bandysime dirbti taip, kad miestas nepajustų šio skyriaus pasikeitimo“, – priduria R. Ališauskienė.

Pavadinimą pakeitusio Švietimo ir sporto skyriaus metai bus ne mažiau darbingi nei praėjusieji. 2019 m. Alytuje netrūks įvairių sporto renginių, gražių švietimo įstaigų sukakčių, naujų projektų.

Dvi Alytaus miesto mokyklos – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija ir Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla – švęs  100 metų jubiliejų.  Neabejotinai šios abi švietimo įstaigos šiemet ne kartą pakvies alytiškius ir miesto svečius į gražiai sukakčiai paminėti skirtus renginius.

Šiemet baigiasi Alytuje vykdytas savivaldybės pokyčio projektas „Lyderių laikas 3“, tačiau, pasak Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos R. Ališauskienės, tikimasi, kad  projekto veikla tęsis toliau: „Siekdami kiekvieno mokinio mokymosi sėkmės, matome skirtingų švietimo įstaigų vadovų, mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų  bendradarbiavimo viziją, tikime jos sėkme ir manome, kad kartu galime pasiekti puikių rezultatų“, – projekto sėkme ir ateities perspektyvomis džiaugiasi R. Ališauskienė.

Ne mažiau aktyvus 2019 m. žada būti ir sportinis Alytaus miesto gyvenimas. „Šiemet Alytuje vyks tradiciniai sporto renginiai: Alytaus pusmaratonis, sportinių šokių festivalis „Alytus Open“, didžiausios Lietuvoje šaudymo iš lanko varžybos „Best Indoor“, visos pagrindinės Lietuvos Respublikos šaudymo iš pneumatinių ginklų varžybos, visų amžiaus grupių plaukimo ir lengvosios atletikos, išskyrus Lietuvos čempionato, varžybos, tradiciniai dziudo sporto renginiai, žaidimų sporto šakų (rankinis, futbolas, tinklinis, kanupolas, vandensvydis) lygų renginiai.  

Gegužės 18–19 d. Dzūkijos sostinėje vyks Europos sportinio ėjimo čempionatas“, –  planuojamus sporto renginius vardija Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui A. Andrušaitis.
Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui neslepia, kad Alytaus miestas – atviras įvairių kitų sporto renginių organizavimui. Anot A. Andrušaičio, per metų atsiranda naujų iniciatyvų, kurias pagal galimybes Alytaus miestas pasiruošęs priimti.

Sujungti Švietimo ir Sporto ir rekreacijos skyrius buvo nuspręsta 2018 m. lapkričio pabaigoje – tam pritarė Alytaus miesto savivaldybės taryba.


Komentarai

3
Komentuoti
Taip taip2019-01-08
Už sėdėjimą ir kavutės gėrimą ne tokios ir blogos algos, sėdi nematomi, nekontroliuojami, atsakomybės nedaug arba visai nėra, nemanau, kad skundžiasi (nes kitaip nedirbtų, jeigu būtų blogai). Be to, visi suprantam kaip tiek konkursai vyksta, kad be savų nelabai yra šansų pakliūt.
dalyvaukite2019-01-08
dalyvaukite konkursuose jei taip norisi. kiek man žinoma, džiaugtis reikia, kad su tokiom algom dar žmonės dirba. Išsilavinę. Jaunimui gyvent reikia, šeimas kurt. tik ne su savivaldybės algom
Jums 2019-01-08
Gal jau laikas į pensiją, įsileiskit jauno kraujo, naujų idėjų. Dabar net nekeista kodėl mūsų miestas merdi, jeigu tokie užpakaliai užsėdę visas kėdes valdžioj.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė