5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusJaunimasŠvietimas
2019 Sausio 7d.
0

Mokyklos pertraukų tylą roko kūrėjai keičia muzika

titleNuotraukų galerijaMuzikos atlikėjai mokyklose koncertuoja ilgųjų pertraukų metu

Šaltinių pagrindinėje mokykloje pirmadienį skambėjo muzika, o trys klasės sulaukė svečių.

Į vieną didžiausių, populiariausių Alytaus mokyklų atvyko muzikos grupių „Anthem“, „Kirov“ ir „Stayhomie“ nariai iš Sankt-Peterburgo (Rusija). Jie muzikavo ilgųjų pertraukų metu. Tikrą garsą keitė įdomūs susitikimai, pasakojimai, žinios, kuriomis grupių nariai su mokiniais pasidalino keliose muzikos ir technologijų pamokose.

Tai buvo RokoMoko.lt kitokių pamokų ir ilgųjų muzikos pertraukų 20-mečio renginys. Per šį laikotarpį įvairiose Alytaus miesto, rajono, apskrities švietimo įstaigose jau surengta per pusšimtį nemokamų neformalaus ugdymo užsiėmimų su kūrėjais, atlikėjais iš Lietuvos bei užsienio.

Panašūs renginiai Dzūkijoje nuo 2000 metų taip pat buvo organizuoti jaunimo, kultūros, profesiniuose, socialiniuose centruose, vaikų globos, pataisos namuose ir įvairiose kitose vietose.

Šaltinių mokykloje kitokios pamokos ir ilgųjų pertraukų koncertai vyko antrąjį kartą. Anksčiau čia lankėsi RokoMoko.lt pakviesti kūrėjai ir atlikėjai, iš Bario (Italija) atvykę muzikos grupės „Psycholies“ ir „The Strigas“.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt