9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
EismasTransportas
2019 Sausio 3d.
2

Per parą Alytaus apskrityje – gausybė su žiemos keliais susijusių įvykių (ATNAUJINTA)

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Į Dzūkiją sugrįžus žiemai, nuo trečiadienio pietų iki ketvirtadienio pietų Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) teritorijoje iš viso buvo užregistruoti 176 eismo įvykiai, iš jų 45 - techniniai, kelių eismo taisyklių pažeidimai arba nesaugaus vairavimo atvejai.

Ir tai dar ne visi žiemiškis įvykiai.

Kaip mūsų portalą informavo Alytaus apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Eglė Kačinskienė, per minėtą laikotarpį taip pat gauti 25 pranešimai, kai transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio, įvažiavo į griovį, kliudė kitą prasilenkdamos ir pan.

Keliuose užfiksuoti ir trys susidūrimai su gyvūnais.

ATNAUJINTA

Draudėjų duomenimis, mieste avarijos daugiausia kyla dėl žiemos sąlygoms nesaugaus greičio ir atstumo tarp transporto priemonių gatvėse, susiaurėjusių bei slidžių pravažiavimų užsnigtuose kiemuose, o užmiesčio keliuose šiomis dienomis dažniausi - su prasilenkimu susiję eismo įvykiai, nuvažiavimai, nuslydimai nuo kelio. 


Komentarai

2
Komentuoti
Čia tam! Kas atsitiko?2019-01-04
Išmokit važiout kaip, žiema! Ne vasara,skraidot tokiu keliu ir kaltinat kelininkus juk nesėdi jie pas jus automobilyje už vairo! Net savo automobiliu nesugebat nusivalyt nuo sniego! Artistai išmokit važiuot
KAS ATSITIKO2019-01-04
Jau trečia savaitė kaip Alytuje valomas tik centras ir tai pradeda valyti nuo pietų. Miesto pakraščiai baisūs, nei kas valo,nei kas barsto, nors anksčiau labai neblogai tvarkė. Tai kas čia atsitiko? Ar čia atsisveikinimo dovanėlė Alytiškiams?
Siūlau už avarijose patirtą žalą per teismus išreikalauti iš miesto savivaldybės. Tai jie atsakingi už tvarką miete. Dar gerai ,kad aukų nėra, bet jei taip ir toliau dirbs tai ir aukos bus.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė