1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 30d.
4

Kur ir kaip Dzūkijoje sutiksime Naujus metus?

titleLinos Žadeikienės nuotr.

Su kuo ir kur sutiksime Naujus metus? Atsakymą į klausimą šiemet pateikia ne viena pasilinksminimo vieta. Ir ne tik Alytuje, o šalia miesto – tačiau Alovėje, taip pat daug pasiūlymų kaimyniniuose kurortuose Birštone ir Druskininkuose.

Alovė (Alytaus r.)

Sausio 31 d. Naujųjų metų sutikimas Alovės karčiamoje planuojamas renginyje nuo 8.30 iki 3 val., o šventės programą ves muzikos grupė „Vizitas“.

Birštonas

Kviečia Naujus metus sutikti kurorte. Restoranuose, sanatorijose – daug visko, nuo virtuoziško džiazo, rokenroko ir jo dyvos, grupės „Dreams“ ir Giedriaus Masalskio vedamo vakarėlio su „Queens of roses“ merginomis.

Druskininkai

Daug pasiūlymų sanatorijose, taip pat keli baruose ir retoranuose.

„Dzūkų alaus restoranas“ (Alytus)

Naujuosius metus sutikti alaus restorane padės ne tik vietinis produktas, tačiau ir muzika, kurią rinks diskžokėjas. Renginys suplanuotas nuo 21 iki 4 val. Kaina vienam asmeniui – 25 eurai.

„Dzūkų dvaras“ (pramogų parke „Tarzanija“, Alytaus r.)

Restoranas Radžiūnų kaime naujųjų skaičiavimui pasitelkė grupę, kuri taip pat moka gerai skaičiuoti  „2 Donatai“, kurie ne tik dainuos, tačiau ir pokštaus. Pradžia – 20 val. vidurnaktį – šventinis fejerverkas, o šokiai ir dainos planuojami iki pat 4 val. ryto. Kaina –  119 Eur, į bilietą taip pat įskaičiuoti šalti užkandžiai, karštas patiekalas, šventinis desertas, putojančio vyno taurė.

„Elit“ klubas (Alytus)

Miesto centre esanti šokių aikštelė atsidarys 22 val., o vietos DJ ritmą laikys iki 4 val.

„Fenix“ baras (Alytus)

Tikro garso svena garsėjantis klubas šventei parinko temą „Magiškas miškas“. „Taurių, stiklinių bokalų, alaus buteliukais, stipraus alkoholio ar maisto nebus, nešatės savo ir kiek  kas nori“, - vietomis su publika ketina apsikeisti barmenai. Įėjimo kaina su karnaviliniais kostiumais - 10 Eur, be –  15 Eur. Pradžia – nuo 22 val.

Lazdijai

Metų sutikimo šventė, koncertas su Asta Pilypaite kultūros centre. Bilieto kaina - 12 eur.

Rotušės aikštė (Alytus)

Gruodžio 31 dieną nuo 23.30 val. alytiškiai ir miesto svečiai laukiami Rotušės aikštėje, kurioje visus sutiks DJ iki 0.30 val. grojama muzika, o lygiai 24 valandą dangų nušvies fejeverkai, parengti pagal Alytaus himno muziką.

„The B4r“ (Alytus)

„Centriausias“ miesto baras, įsikūręs miesto Rotušėje, kviečia pasitikti artėjančius kiaulės metus su latino muzika. Įėjimas su stalo ir jo turinio rezervacija 5 asmenims – 40 Eur, be rezervacijos - 5 Eur. Pradžia – 20 val., pabaiga numatoma 4 val.


Komentarai

4
Komentuoti
LR to Speigas2019-01-06
https://www3.lrs.lt/owa-bin/owarepl/inter/owai/U0122121.jpg?fbclid=IwAR20X5bzRCSj-hGB84HuEWtaLSdferBRCnziQw2b3tmOzsJ5TQtUA_FkWfk
Speigas 2018-12-31
Vilnius lenkų kraštas .Kokia tau dzukija
ona2018-12-31
Alytus- pirmyn.
LR2018-12-30
Pasigedau info Varėnos ar Vilniaus, o gal tai jau ne Dzūkija?
traffix.lt