19 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
DzūkijaAlytusVideoreportažai
2018 Gruodžio 28d.
8

Laiką iki Naujųjų Alytuje skaičiuos naujas Rotušės bokšto laikrodis ( VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerija

Alytiškiai sutiks Naujuosius ne tik su fejerverkais. Rotušės bokšte laiką pradeda skaičiuoti  naujas laikrodis.

Rotušės bokšte esantis laikrodis neveikė jau daug metų. Naująjį sudaro 4 LED ekranai ir jis gali būti naudojamas kaip universalus įrenginys. Ekranuose nuolatos planuojama rodyti laiką, o svarbių datų ar išskirtinių įvykių metu – teikti kitą informaciją.

Pastato bokšto išorėje esamas vėliavos stiebas permontuojamas į laikrodžio (kubo) vidų ir įrengiama vėliavos aptarnavimo aikštelė.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė teigė, jog diskusijos, ar reikia naujo laikrodžio bokšte prie savivaldybės pastato ir kokio truko ilgai.

„Galutinius sprendimus suderinome su statinį projektavusiu architektu Sauliumi Juškiu bei savivaldybės architektais. Buvo pasirinkta kubo formos konstrukcija su skystųjų kristalų ekranu", - teigė V. Ramanauskienė.

Laikrodžio pirkimui ir įrengimui, išmontuojant senąjį, įrengiant naują karkasą bei vėliavos aikštelę skirta maksimali suma – iki 95 tūkstančių eurų po viešųjų pirkimų konkurso sumažėjo trečdaliu – visas įrengimas kainuos 66,55 tūkstančiai eurų.

Gruodžio 31 dieną nuo 23.30 val. visi alytiškiai kviečiami į Alytaus rotušės aikštę, kurioje sušalti neleis diskžokėjas, 24 valandą danguje griaudės fejerverkai, parengti pagal Alytaus himno muziką, o minutes iki Naujųjų skaičiuos naujasis bokšto laikrodis.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

8
Komentuoti
Grincas2019-01-01
Laikrodį gamino kinai, instrukcijos nepridėjo. Subrangovai dar nespėjo suprogramint. O jei rimtai vakar paleido
Jaunius2018-12-30
Turbūt Grinčas laikrodį pavogė. Buvau pasižiūrėt, o ten nieko panašaus nėra.
Juozas2018-12-29
Viskas butu gerai ir grazu jei ne tas vaiduoklis darykit ka nors kad jo ten nebutu prie pat rotuses na nejaugi jis taip ir bjauros graziaja rotuses aikste
Prašome įvesti savo vardą2018-12-29
KELTUVO VAIRUOTOJAS ASAS.
ona2018-12-29
Alytus,kaip visada - tik pirmyn ir gražiau.Šaunuoliai.
x2 Alytis2018-12-29
Taip, tas fontanas gadina vaizdą, bent jau spalvą pakeiskim.
Teup2018-12-29
Gera žinia, seniai reikėjo
Alytis2018-12-28
nauji busikai, naujas laikrodis. dar reikėtų tą baisią rotušę kokiu stiklu padengri ir miestas visai pusę velnio atrodytų. Ai, dar Krasnicko myžimo fontaną iš rotušės aikštės pamaikint.
traffix.lt