2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonasPolitika
2018 Gruodžio 27d.
4

Naujasis Alytaus r. savivaldybės administracijos direktorius – G. Krasauskas (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleNaujasis Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius G. Krasauskas

Iš užimamų Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorės pareigų pačiai prašant pasitraukus Jolantai Kručkaukaitei, jai surasta pamaina.

Rajono taryba patvirtino naująjį administracijos direktorių Gediminą Krasauską. Nuo 2015 m. balandžio jis dirbo Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriumi.

G. Krasauskas (g. 1953 m.) pagal išsilavinimą – zooinžinierius, anksčiau yra dirbęs Alytaus apskrities viršininko administracijos kaimo reikalų departamento direktoriumi, rajono priešgaisrinės apsaugos tarnybos vadovu, taip pat rajono savivaldybės kontrolieriumi, o 2017-2011 m. – Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoju.

Pasak Alytaus rajono mero Algirdo Vrubliauskas. G. Krasauskas - žmogus, kuriam nereiks aiškinti savivaldybės veiklos sandaros, o kadangi laiko iki kadencijos pabaigos liko daug - dirbs iškart.

G. Krasauskas į tarybos narius kreipėsi dėkodamas už pasitikėjimą, atsakė į klausimus Vydui Baravykui ir įvardijo savo tolesnį kelią - artėjančiuose savivaldos rinkimuose kandidatuoti į rajono tarybą.

Alytaus r. savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas G. Krasauskas pradės eiti 2019 m. sausio 2 d.

ATNAUJINTA

Už naująjį Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorių G. Krasauską balsavo 16, susilaikė 3, o vienas buvo prieš.

PAPILDYTA

Kaip po balsavimo patikslino meras A. Vrubliauskas, naujojo direktoriaus pareiginės algos koeficientas bus ne 15,6, kaip planuota iš anksto, o kiek mažesnis (15).


Komentarai

4
Komentuoti
laikas2018-12-28
Kaip ten bebutu, laikas i uztarnauta poilsi.
Nereikia isikibti i kede, uzleiskit vietas jaunimui.
Draugas2018-12-27
Trumpajam laikotarpiui visai logiškas pasirinkimas. Iš šalies atėjęs nespėtų įsikirsti į reikalus. o laiko visai nedaug liko
A2018-12-27
Kuo šis "draugas" dirbo sovietmečiu?
Vycka2018-12-27
Senas Gediminas vagos negadina
traffix.lt