7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
DzūkijaFutbolas
2018 Gruodžio 26d.
3

Ar futbolas populiaresnis už krepšinį ... ginčytis V. Chomičius nepanoro

titleNuotraukų galerijaNaujos knygos „Alytaus futbolas" bendraautoris V. Stanevičius su olimpiniu čempionu, legendiniu Kauno „Žalgirio" krepšininku V. Chomičiumi

„Tai – dovana futbolo mėgėjui,  ir jaunam, ir brandžiam“, - apie naują knygą, skirtą futbolo mėgėjams, rašo vienas jos autorių Vytautas Stanevičius, šiuo spaudiniu sudominęs ir olimpinį čempioną, legendinį Kauno „Žalgirio" krepšininką Valdemarą Chomičių.

Pavartęs puslapius ir pamatęs, kad yra skyrelis „Futbolas populiaresnis už... krepšinį?!" – V. Chomičius šelmiškai mirktelėjo ir ginčytis nepanoro, tačiau už knygą padėkojo ir pažadėjo, kad, kai tik turės laiko, susipažins su futbolo istorija.

Knyga supažindina ne tik su Alytaus, tačiau ir Simno, Veisiejų, kariškių, moterų, o taip pat Dzūkijos sostinės, krašto žydų futbolo istorijos epizodais.

Leidinyje pakalbinti ir daugelis Lietuvos čempionų „Dainavos“ futbolininkų.

Beveik 300-uose „Alytaus futbolo“ puslapių pasakojama ir apie auksinių dainaviškių trenerį Joną Kubilevičių.

Į knygą tilpo daug archyvinių ar naujesnių nuotraukų ir tekstai apie įvairias kitas Alytaus, dzūkų futbolo legendas, o tarp jų – ir arbitrus, rėmėjus, sirgalius, tokius, kaip Romualdas Maksimavičius, Artūras Pocevičius bei kitus.

Be tradicinio futbolo spaudinyje rašoma ir apie minifutbolą, salės futbolą (futsalą), vietos skirta ir pasaulyje alytiškių populiarinamam trišaliam futbolui bei ledo rituliui, kurį anksčiau žiemos metų aktyviai kultivavo dzūkai futbolininkai. 

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
Nu2019-01-04
Nekreipki dėmesio Dariau.
Jo2019-01-03
Šūdina knyga, parašyta visai be mintiės. Nors šitas asilas babijonas ir nesupranta apiė futbola. Jis geriau tegul nerašo neišmanėlis.
Rita2018-12-31
Kai bus knyga, prašau pranešti asmeniškai. Kūrybinės sėkmės.
traffix.lt