2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraVerslas
2018 Gruodžio 26d.
8

Legendinė kavinė „Pušis“ vėl atvėrė duris

titleNuotraukų galerija

Per rudenį šeimininkus pakeitusi legendinė menininkų kavinė „Pušis“ duris planavo atidaryti drauge su įžiebiama kalėdine Alytaus miesto egle, tačiau pasirengimo darbų pasirodė daugiau nei planuota.

Šventėms „Pušis“ suspėjo ir atvėrė duris, o pirma, kas pasitiko lankytojus, tai dar jaukesnė aplinka. Skirtingai, nei ankstesnių šeimininkų mėginimų atveju, legendinė kavinė vėl turėtų garsėti ne tik kaip vieta, kur galima atsigaivinti, tačiau ir užkąsti.
 
Kaip ir visuomet panašiais atvejais, atsiliepimų apie maitinimo vietas, bus įvairių, tačiau kol kas atgimusi „Pušis“ sulaukė tik teigiamų. „Aplinka, maistas, atmosfera – puiki, visiems rekomenduoju“, „Užsukome pavalgyti, maistas – puikus, šonkauliai tobulai iškepti, vištiena su riešutų plutele – sultinga ir gardi...“, - taip viešai atsiliepia pirmieji kavinės klientai.

Gali būti, kad „Pušis“ ateityje kvies ne tik pavalgyti, atsigerti, tačiau ir pasotinti sielą, į teminius renginius, o pirmoji šventinė atidarymo diskoteka – jau surengta.

Fotogalerija


Komentarai

8
Komentuoti
zita vytas2020-05-30
puiki aplinka,puikus personalas,puikus aptarnavimas,puikus maistas.vilnius
Virginija2019-01-01
Maistas 9 balai, aptarnavimas 9 balai, aplinka 9 balai, demesys 9 balai, gerimai 6 balai ( sunus barmenas, tad sake reiktu pasitempti, vyras isrankus, netiko alus, norejosi ivairoves).
Balai viska pasako.
Mot2018-12-31
Rekomenduoju! Dieną maistas labai skanus! O vakare garsi muzika, skanus kokteiliai or gera nuotaika visada! Nesinori išeiti!
Fh2018-12-30
O cia realiai kavine dabar ar kaip buvo baras?
K2018-12-29
Dabar sėdžiu čia! Super, nauja vieta jaunimuo Alytuje ir ne tik. Super!
Marijus2018-12-27
Sveiki. Vazineju kiekviena diena darbo reikalais i Alytu. Suskubau uzsukti ir cia. Maistas patiko, pasirinkimas yra nemazas. Uzskaitau. Pritariu komentavusiam, kad gerimu asortimentas labai svarbus rinkoje. Atsidare Lullu Grill tas pats, pas jus tas pats. Kur naujoves? Tas kazkiek nuvilia.
yrma , 2018-12-27
A D M I R A L A S , n O , 2 ,
Zita2018-12-26
Na nezinau ar temps ilgai, konkurencija salia nemaza. Siaip nieko idomaus man bent asmeniskai nepatrauke. Vaikinai diskutavo, kad viskas taip pat, kaip kitose kavinese, aisku vienodai nebus, maistas panasus, gerimai tie patys, kup sakant jokio isskirtinumo labai ir nepasiule, pradziai, gal ir trauks zmoniu, nes nauja vieta, bet nezinau, nezinau, kaip toliau..
traffix.lt