4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
VideoreportažaiSportasLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gruodžio 24d.
0

Alytiškius linksmino nykštukais ir kitais personažais persirengę bėgikai

titleNuotraukų galerija

Bėgimui neabejingi alytiškiai vėl surengė kalėdinį bėgimą „Atbėga Kalėdos“. Kūčių rytą į Alytaus miesto Rotušės aikštę susirinko per 100 aktyvių miestiečių.

Renginio organizatoriai ragino originaliau pasipuošti, mat tai ne tik bėgimas, bet ir noras pradžiuginti miestiečius. Didžioji dalis bėgikų sutiko su organizatorių reikalavimu.

Nykštukais, snieguolėmis ir kitais šventiniam laikotarpiui būdingais personažais persirengę bėgikai padarę mankštą patraukė į Alytaus miesto gatves.

Dalyviai nelenktyniavo bėgo tokią distanciją, kokią galėjo. Vis tik didžioji dalis įveikė 10 kilometrų atstumą ir finišavo Rotušės aikštėje.

„Per metus mieste vyksta 8 bėgimo renginius. Šis yra išskirtinis, skirtas gerai praleisti laiką. Pasigaminome geros nuotaikos ir sau, ir kitiems suteikėme. Širdis džiaugiasi, kad mieste yra pozityvių žmonių. Šiųmečiame bėgime dalyvavo per 100 bėgikų“, - sakė bėgimo organizatorius Povilas Tamulynas.

„Atbėga Kalėdose“ amžiaus limito nėra, dalyvauja bėgikai nuo 9 iki 65 metų ir jų kasmet – vis daugiau, kaip ir persirengėlių.

„Pamenu, kai pirmais metais organizavome, linksmiau apsirengusių buvo vos trys ar keturi“, - gausėjančiais ir drąsėjančiu bėgikų būriu džiaugėsi organizatoriai. Jie visiems dalyvavusiems įteikė atminimo medalius ir vaišino šilta arbata.

„Atbėga Kalėdos“ Alytuje vyko trečią kartą.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt