1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusŠvietimas
2018 Gruodžio 20d.
0

Vidzgiriškiai gamino kalėdinius žaisliukus ir dekoracijas ir papuošė eglutę

title

Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje vyko adventinė bendruomenės vakaronė. Į vakaronę susirinko mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, Alytaus muzikos mokyklos mokiniai su savo mokytojais.

Vakaronės dalyviai, vadovaujami Vidzgirio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų ir auklėtojų, gamino kalėdinius žaisliukus ir kalėdines dekoracijas. Šiomis grožybėmis papuošė šventinę eglutę.

Paplušėję kūrybinėse dirbtuvėse, rinkomės į aktų salę. Bendruomenės renginio vedėjai Audinga Sudvajūtė ir Benediktas Vjužaninas mums papasakojo apie Advento papročius ir tradicijas. Klausėmės muzikos mokyklos mokinių parengto koncerto, 2A klasės mokinės Perlos Radzvilavičiūtės „Kalėdų giesmės“, gėrėjomės 5A klasės mokinės Liucijos Bernatavičiūtės, 5B klasės mokinio Austėjaus Potepalovo, Audingos Sudvajūtės (8A) dzūkiškais pasakojimais.

Išgirdome parengtus kalėdinių žaislų ir dekoracijų pristatymus. Smagu buvo žaisti visiems kalėdinį žaidimą „Jievaro tiltas“ kartu su pradinių klasių ir choreografijos mokytoja Marijona Markevičiene. Mūsų svečiai − muzikantai ir jų mokytojai − buvo apdovanoti mokyklos direktoriaus Valdo Račkausko padėkos raštais už bendradarbiavimą ir lietuviškų tradicijų puoselėjimą.

Adventas − tai budėjimo ir pažadų išsipildymo laukimo bei malonės metas. Laikas ypatingas išgyventi tarpusavio santykų ir bendrystės patirtį. Ši vakaronė − tai ne tik visos bendruomenės pabuvimas kartu, bet ir etnokultūros puoselėjimas mūsų mokykloje, prisimenant adventinio laikotarpio papročius ir tradicijas.

Dėkojame Alytaus muzikos mokyklos mokiniams ir jų mokytojams už gražų bendravimą, o taip pat visiems, kurie prisidėjo organizuojant adventinę bendruomenės vakaronę.

Laukiame artėjančių švenčių − šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Tegul šis laukimas būna šviesus.            

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Milda Vilkelytė


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt