2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusPolitika
2018 Gruodžio 20d.
4

Iš posto pasitraukė miesto administracijos direktoriaus pavaduotoja (ATNAUJINTA)

titleIš pareigų pasitraukusi Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja V. RamanauskienėAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto taryba sutiko atleisti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Viliją Ramanauskienę.

Buvusi miesto mero patarėja šiame poste buvo pakeitusi iš pareigų 2017 m. vasarą pasitraukusį Kęstutį Žuromską.

„Gaila, bet išgyvensim, o darbams pabaigti laiko dar yra, liko dar mėnuo“, - į klausimą, ar ne gaila palikti direktoriaus pavadotojo poziciją, atsakė V. Ramanauskienė. Pasak jos, po atleidimo iš direktoriaus pavaduotojos posto, 2019 m. sausį ji turėtų grįžti į miesto tarybą.

ATNAUJINTA

Sausio mėnesį V. Ramanauskienė taryboje turėtų pakeisti „Alytaus piliečių“ sąrašo politikę Jurgitą Eidukevičienę.

Paklausta, ar tapusi tarybos nare, galbūt po to pageidaus užimti ir laisvą antrojo vicemero vietą, V. Ramanauskienė atsakė, kad tai - klausimas ne jai, kol dar dirba administracijos direktoriaus pavaduotoja.


Komentarai

4
Komentuoti
Persona non grata2018-12-20
Net purto nuo tokios "šypsenėlės" ir arogancijos posėdžio metu...
Aikštelė2018-12-20
Ši aikštelė yra privati ir miestas pinigų ten dėti negali. Visai nebūtina važiuoti per duobes, puikiausias įvažiavimas pro Statilą.
Alytiškis2018-12-20
manau,bent tokių metinių švenčių proga Alytaus miesto savivaldybės skyrius atsakingas už miesto gatvių,šaligatvių ir automobilių stovėjimo aikštelių,privažiavimų prie prekybos centrų valymą išreikalautų išvalyti jiems priklausomas teritorijas,nes situacija kaip ne mieste,o viduryje nykaus kaimo.Ir dar akį rėžiantis vaizdelis (nors dabar ne sezonas),tačiau negi neįmanoma įpareigoti( pavasarį )išasfaltuoti įvažiavimą link Jotvingių parduotuvės,auto kolonėlės,stiklinio restorano nuo Sudvajų gatvės pusės,vienos duobės šiame įvažiavime,nors šią aikštelę kažkas daug metų išnuomoja atvykusiems cirkams ir pan.reiškia ir pajamos gaunamos,o vaizdas apgailėtinas,negi skyrius atsakingas už miesto gatvių ir įvažiavimų kokybę nėra nei karto buvęs šioje vietoje.
Edgaras2018-12-20
Beraščiai "žurnalistai"
http://www.vlkk.lt/konsultacijos/6905-negana-negaila
traffix.lt