0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusPolitika
2018 Gruodžio 20d.
0

Prisaikdintas naujas Alytaus miesto tarybos narys (ATNAUJINTA)

titlePrisaikdintas naujasis Alytaus miesto tarybos narys T. SutkaitisAgnės Grigaliūnaitės nuotr.

Šventinis Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo ne nuo kalėdinių sveikinimų ir dovanėlių, o naujo politiko prisaikdinimo.

Į LR Vidaus reikalų ministeriją dirbti viceministru išvykus vicemerui, buvusiam tarybos nariui Tautvydui Tamulevičiui, nauju tarybos nariu tapo Tomas Sutkaitis.

„Alytaus piliečių“ judėjimo sąrašo nario priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovas Vilius Semeška, pastebėjęs, kad savivaldos rinkimai artėja, todėl jų linkėjo sąžiningų ir tokių, kad „iš Alytaus į VRK neatkeliautų nė vienas skundas, o rinkimai praeitų sklandžiai“.

Visi tarybos nariai ir susirinkę Rotušės salėje prisaikdinimą stebėjo stovėdami, T. Sutkaičiui buvo įteikta balta rožė ir simbolinės dovanėlės.

T. Sutkaitis - alytiškiams gerai žinomas vietos kultūros, istorijos entuziastas, prie Nemuno upės Alytuje rengiamų festivalių „Jotvos vartai“ organizatorius, įstaigos „Argostudio“ vadovas, įvairių istorinių ekspedicijų, projektų Lietuvoje ir buvusiose jos teritorijose dalyvis ir rengėjas.

ATNAUJINTA

Atsiliepdami į „Jotvos vartų“ organizatoriaus prisaikdinimą miesto tarybos nariai Nerijus Cesiulis ir Marius Grišmanauskas miesto politikams prieš šventes atsisakyti klausimų, kuriuose, kaip ir minėtame festivalyje, reikės atlikti „pilies puolimą“. Daugumai tarybos narių pritarus, klausimas dėl patalpų, esančių Naujoji g. 52 (Alytaus arenoje), panaudos sporto klubui „Margiris“ ir kitiems jose nuo seno veikiančioms sporto organizacijoms buvo atidėtas. 

Alytaus miesto taryba pritarė, kad T. Sutkaitis dirbtų kultūros, švietimo ir sporto komitete.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt