1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
DzūkijaAlytusAlytaus rajonasEismas
2018 Gruodžio 18d.
1

Oficialu: 60 procentų eismo įvykių – vien dėl žiemiškų kelių

title

Pirmosiomis žiemos dienomis vien Alytaus mieste buvo užregistruota 10 techninių įvykių – apie tai infiormuoja policija.

Iš viso apskrityje per snieguotą sekmadienį ir pirmadienį užfiksuoti 35 įvykiai, o iš jų - net 21 atveju transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į kelyje pasitaikiusias kliūtis ar apsivertė.

Vos kelių dienų įvykiai verčia sunerimti, jie sudaro daugiau nei pusę visų užfiksuotų.

Žinoma, nereikėtų visko „nurašyti“ ant kelininkų, nemažai priklauso nuo pačių vairuotojų, jų technikos, kitų eismo dalyvių, tačiau su žiemiškai keliais Alytaus mieste, rajone ir apskrityje susiję net 60 procentų įvykių.

Alytaus miesto savivaldybė, kurios gatvėse minėtų eismo įvykių nutiko daugiausia, informavo, kad savivaldybės teritorijoje esančių kelių dangas prižiūrinti įmonė „Raguvilė“ privalėjo užtikrinti technikos kiekį, kuris turėjo garantuoti sutartyje numatytus kokybės reikalavimus.

Ir pirmadienį, ir antradienį Dzūkijos sostinės gatves tvarkančios įmonės darbo kokybę tikrino specialistai ir buvo surašyti nurodymai trūkumams šalinti.

Kaip ir ankstesnėje sutartyje, pagal kurią „Raguvilė“ jau buvo bausta, naujame susitarime taip pat numatytos baudos, pavyzdžiui - ir už provėžas,  ir už nenuvalytas stoteles ar pan.

 

Komentarai

1
Komentuoti
gintaras2018-12-18
na pavyzdziui siandien,antradieni miesto keliai puikus.aciu .
traffix.lt